Unlock Olmayan İphone Kalmasın !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
frknkyhn

frknkyhn

Üye
    Konu Sahibi
Unlock Olmayan İphone Kalmasın !!!
Arkadaşlar Sim kilitli (Simlock) olan tüm iphoneları uygun ücret karşılığında unlock yapıyorum . Dünyadaki Tüm Ülkeler ve Tüm Operatörler Dahildir . Telefonunuzun Hangi Operatöre Kilitli olduğunu pm olarak atınız fiyat veriyim unlock işlemi 72 saatte sonuçlanmaktadır en geç. (1-3 gün) Ödeme Yöntemi Fiyata Göre Belirtilecektir .

seninle2009

Üye
nasıl 3 gün içinde tamamlanıyor ya. bazı operatörler 21 günde açılıyor.

frknkyhn

frknkyhn

Üye
    Konu Sahibi
şuana kadar 500 ü geçgin unlock yaptım hiçbiri 3 günü geçmedi bilmiyorum belki vardır bana denk gelmemiştir at&t swisscom verizon felan 1 gün sürüyor kardeş

seninle2009

Üye
şuana kadar 500 ü geçgin unlock yaptım hiçbiri 3 günü geçmedi bilmiyorum belki vardır bana denk gelmemiştir at&t swisscom verizon felan 1 gün sürüyor kardeş

ewet onlar 6-24 saat arası açılıyor da diğer operatörler mesela isveç tele2 10 günde açılıyor.
bana fiyat listesi yollayabilirsen sevinirim.

hkmtctnky

hkmtctnky

Üye
banada bi fiyat listesi atarsanız :)

frknkyhn

frknkyhn

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar satıcı iseniz benden fiyat listesi istemeyiniz alıcı iseniz bana sadece telefonunuzun hangi operatöre simlock olduğunu ve modelin söyleyin fiyat veriyim sadece iphone değil diğer cihazlar içinde geçerlidir.

uygarak

Üye
hocam merhaba bende bulgaristandan iphone 3gs almıştım 1yıllık sözleşmeli 3 yıl oldu heralde globul dan almıştım açma şansımız varmı simlocku ve fiyat nedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...