Üniversitemin Sitesi (!)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Üniversitemin Sitesi (!)
Benim okuduğum bölüm şehrin diğer ucundaki eğitim bölümüne taşınacak diye duymuştum. Üniversitemin sitesine uğradığıma bin pişman oldum. Adamlar çocuk gibi siteyi yönetiyor. Site kendiliğinden çökmüş. Allah'tan bir hacker yanaşmamış. Resmi kurumların siteleri hep böyle. Mesela MEB'in sitesi hiçbir zaman oluşan yoğunluğu kaldırmayacak teknolojiyi barındırıyor. Yine MEB'in sitesi yoğunluktan dolayı çöküyor. Üniversitenin sitesi kendiliğinden çökmüş:

Bu sayfa 'Öğrenci Danışma Merkezi' sayfasıdır. Yanlış anlamayın. Birşey danışacaksanız şehrin 2 KM dışında bulunan SKS'ye bu soğukta gidip sormamız lazım. Teknoloji hâlâ buralara uğramadı :@

xxcorboxx

Üye
Kendi kendinemi çökmüş

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Evet.

Edit: Kendimde bir webmasterım ve bu hata kodlarının ne anlama geldiğini çok iyi biliyorum. Site Joomla ile kurulmuş. Yani ücretsiz içerik yönetim sistemi kullanılmış. Öğrenciden harç almaya gelince varlar, iş öğrenciye harcamaya gelince sıfırlar :@

xxcorboxx

Üye
anladım benim buna benzer 4 sitem var cebim.com kurdum onlar bile çökmüyor kendi kendine

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
Usta isyan et,bizimde sorunumuz internet sitesiyle değil ama okuduğumuz kampüs şehrin dışında ama bağlı olduğumuz okul şehrin diğer tarafında dışa doğru.bi öğrenci belgesi falan almaya kalkıştıkmı 2 saat vasıtalarda sürünüyoruz :angry:

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Aynen öyle. Üniversite neden böyle şehrin dışına yapılır ki?

mstf_l

mstf_l

Üye
şehir içinde arsalar pahalı oluyor :ehe

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Evet doğru. Bir de büyük bir alan istiyormuş.

Türe

Türe

Üye
:ehe

fatih54102

fatih54102

Üye
bende webmasterlikten birazcık anlarım (senin kadar olmasada) bi phpmyadmin ve mysql yi gözdengeçirsinler. Ftp ile ilgili bir sorun yok.

Bu arada sizin site yine iyi bizimkiler kolaya kaçıp .net le kodluyolar :D:D:D utanmasalar html ile kodlayacaklar:D

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Aynen katılıyorum :oke:

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
Ya büyük bir alanı falan geç,bunların gözü aç isteseler 4-5 binaya sığdırırlar üniversiteyi :ehe

spy ghost

spy ghost

Üye
geçen Megep sitesi buna benzer hatayla kapanmıştı birkaç günlüğüne

tempestshine

tempestshine

Üye
Adamlar teknolojiden anlamıyo hacı :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...