ümitlerimi kestim, yapboz yaptım! ben yaptım sen bozdun!


Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
    Konu Sahibi
Pişman mısın? Söyle, bu kadar mı yordum ben seni? Yoksa hiç sevmedin mi beni? Sevseydin dönerdin, gelirdin dünyanın bir ucuna beklemekle hata mı ettim yoksa hazır değil miydin böyle bir sevginin büyüklüğüne? Kocaman bir yüreğim vardı benim içinde sadece sana yer olan gözlerime kazımışken seni; sadece seni görmek için kapalı tutarken gözlerimi sen beni değil kendini terkettin! taşıyamadın sen beni, anlayamadın, korktun sanırım kaçışın bundandı​
Seni ben değil, kendin yordun hayallerimizin büyüklüğüydü seni korkutan benim aşkımdı senin kaçmana neden olan…​
Yapamam mı sandın? Yaşayamam mı sandın? Yaşadım ama bir de bana sor sensizken de yaşadım ben, nefes alışımın sebebi sendin, olmasanda sebebim değişmedi, sadece daha geç, daha zor, daha acı soluk aldım, yandım ama yaşadım birgün döneceğini bildiğim için​
Şaşırmadım döndün​
Ama gene gideceksin, biliyorum​
Bu sefer hazırım​
ümitlerimi kestim, yapboz yaptım! ben yaptım sen bozdun!​
 

tuba.dmn

Üye
çok güsel eline sağlık:)
 

Benzer Konular

Aytaç-01
Cevap
1
Görüntüleme
403
fk555897
QTurker
Cevap
16
Görüntüleme
3K
The Darkman
backspace11
Cevap
16
Görüntüleme
3K
caglet
Cevap
0
Görüntüleme
448


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt