Ultra mp3 sorun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
karizma

karizma

Üye
    Konu Sahibi
Ultra mp3 sorun
Arkadaslar kolay gelsin
Arkadaşlar 6600 a ultra mp3 yukledım 2 gun sonra kullanıcı lisans kodu sorup duruyor buna nasıl bı kod gırıcez arkadaslar tesekkur ederım

Alive

Alive

Üye
Originally posted by karizma@Oct 3 2005, 01:22 PM
Arkadaslar kolay gelsin
Arkadaşlar 6600 a ultra mp3 yukledım 2 gun sonra kullanıcı lisans kodu sorup duruyor buna nasıl bı kod gırıcez arkadaslar tesekkur ederım
[post=183947]Quoted post[/post]​

cr*ckli deilmiydi o? :wacko:

PaNTeR

Üye
Bildiğim kadarı ile sitede Ultra Mp3'ün bütün sürümleri ile uyumlu ****** var. Programı kaldırıp yeniden kurmayı dene ve ****** ile şifresini gir. Sanırım bu şekilde sorunun çözülür ;;)

kaan_saner

Üye
dostum altta verdiğim linki tıkla orda ******i var
onu nasıl kullanıcağına gelince pcde aç biz dosyasını telefonunun seri no yu gir çıkan koduda ultra mp3 e yaz bu kadar

karizma

karizma

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar saolun ya 6630 kullana kullana ultramp3 unutmusuz olay tamamdır hepinize teşekkür ederim ;;)

memetxxxxx

Üye
vermiş odugun link kırık

polat_ketur_76

Üye
sitesine gir orada da var bulacaksın bak veya yeniden indir

yta1991

yta1991

Üye
slm arkadaşlar bu lisan kodunu nasıl bulacaz bi yardım edin be yaçok gerekli şimdiden çok teşekkürler

ERSENBAY

ERSENBAY

Üye
arkadaşlar bu program çalarken arada takılıyor bunun sebebini bilen var mı; program çok güzel ama, sırf bu yüzden sevmiyorum.:(

derbeder25

derbeder25

Üye
O Program Yerine ''winamp 5.30'' Programı Yükle Hem Sesi çok Hemde Hiç Sorunu Yok
Derbeder

noyde

Üye
ya benimde ultra mp3ün lisans kodu ne diyor beyler veye bayanlar ne olur şifresini söyleyin

erdi92

erdi92

Üye
Arkadaşım en iyisi vikind mp 3 onu kullan sorun yaşamazsın

kabadayı

Üye
ya beyler şifre nedi ya:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt