Ultra Mp3 lisans kodu

murat_sago

murat_sago

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar benim 6600 ım var Ultra Mp3 ü yükledim ama kişisel lisans kodu diyor IMEI numaram 353383002671710 :megafon:yardım

--------------- Ekleme ---------------

msneme yollarsanız sevinirim [email protected]

--------------- Ekleme ---------------

şimdiden teşekkürlerr :blush:

Ozan

Ozan

Admin
S60 Müzik Oynatıcılar

Bu adreste gerekli uygulama kendinden tam sürüm olarak yada istediginiz bilgiler mevcut sekilde paylasılmıstır.

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt