Ukrayna genelev değil!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi


Seks turizmini protesto eden Ukraynalı kadınları, Türkçe "Ukrayna genel ev değil." pankartı açtı.

Batı Avrupa ülkeleri ve Türkiye'den erkekler seks turizmi için Ukrayna'yı tercih ediyor. Bu durumu protesto eden Ukraynalı kadın derneği FEMEN üyesi kadınlar, Ukrayna'nın başkenti Kiev'de bir protesto gösterisi düzenledi. Kadınlar Türkçe, İngilizce ve Ukraynaca yazdıkları pankartlarda ülkelerine seks turizmi için gelen erkekler aleyhine sloganlar attı. Türkçe yazılan pankartlarda "Ukrayna genel ev değil" diye yazıldı
 


Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Katılıyorum! Bence de değil! Beni de alın aranıza hadi :D Ben de sizinle yürümek istiyorum! :D
 

Calaissien

Üye
Ukrayna'nın Türkçesini bile doğru düzgün yazamayan kadınlardan ne beklenir :D
 
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
E kendi dilinde yazacak tabii ki :D
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

greenmile
Cevap
33
Görüntüleme
4K
greenmile
Haydar
Cevap
0
Görüntüleme
308
Haydar
ANIL
Cevap
0
Görüntüleme
405
ANIL
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt