Ukrayna-0 Türkiye-1

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
Ukrayna-0 Türkiye-1
Bravo milli takım. Bravo çocuklar.. :artı: sizce almanya şansımız ne olur beyler?

abuvice :D

(sizleri: ''nostalji. sizleri eskilere götürecek'' Adlı topiğimi görmeye davet ediyorum.)

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Önümüzdeki maçta yunanistan en çoğundan bi beraberlik alırsa gideriz..

Milli takımımız bugün çok akılı ve güzel oynadı :bravoo:

C@N

C@N

Üye
ewet ama hakem macı bitirmek bilmedi walla super oynadılar hepsini ayrı ayrı teprik ediyorum

AntiTuk

Üye
walla güzel oynadık ama son dakkaya kadr acaba gol yermiiz korkusuyla 3.5 ata ata izledim

helal olsn millilere :artı:

glegend89

Üye
volkan+tümer+toraman+hamit=ukrayna+hakan+fatih+alpay+gökdeniiz

metintekin

Üye
GİDİYOZ ALMANYA YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

don_juan

Üye
kısacası volkan ve tümer diyorum ve birde sabır !
kolay olmyacagını söylemiştim aslanlar gibi mücadele ettik ukraynada gayet ciddi bir mücadele gösterdi ama bu 3puan bize lazımdı istediğimizi aldık
yani bu kadar şansızlık pes yani danimarkanın son dk golü yunanistanın kazakistanı son dk yenmesi bunlara rağmen çıkacaz bu gruptan

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Bravo :bravoo:

AntiTuk

Üye
maç hakkında kafamdaki tek soru işareti:
ya shevchenko bugün oynasaydı!!
sonuç böle mi olurdu??

onur_poy

Üye
valla güzel oynadık ukrayna da hiç öyle rehavete falan girmedi adamlar kıran kırana top oynadı güzel bir galibiyetti büyük ihtimalle almanyaya gideriz

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
adamlar nasil saldirdi ole uzatmada ya
hakemde ne uzatma verdi ne bise
bitirmiyoda
deli etti beni ya
zaten herifin kafasina carpti sansa o da girseydi
intiharim soz konusuydu

berkant10

berkant10

Üye
son gorduum yunanistan danimarkayı yenemez en fazla berabere kalır biz play off oynarız fakat play off taki takımlar da çok iyi takımlar play off u geçemeyiz gibi geliyo bana

don_juan

Üye
danimarka gürcistanı 6-1 yendi ve yunanlara gözdağı verdi yunanlar napacak bakalım bize beraberlik yeter ya :) ama danimarkada yunanistanın bu katı savunmasını aşmak için düşünmesi gerekir

Caine

Caine

Üye
bence yunanistan kolayca danimarkayı yenecek :'(
ya bu galibiyetimizle danimarkanın şansı 100 de 100 bitti. sadece yunanlılarla biz kaldık ve danimarka türkiyenin çıkmamaması için bence o maçı kendileri gibi olan yunannlılara vereceklerrrrrrr :'( ah o son dakikada danimarkadan yediğimiz golun acısını çekmesek iyi olacak :vur:
insallah sizlerin iyi dilekleri tutar

chiki

Üye
Originally posted by onur_poy@Sep 7 2005, 11:23 PM
valla güzel oynadık ukrayna da hiç öyle rehavete falan girmedi adamlar kıran kırana top oynadı güzel bir galibiyetti büyük ihtimalle almanyaya gideriz
[post=158333]Quoted post[/post]​

+1

don_juan

Üye
Originally posted by Caine@Sep 8 2005, 02:30 AM
bence yunanistan kolayca danimarkayı yenecek :'(
ya bu galibiyetimizle danimarkanın şansı 100 de 100 bitti. sadece yunanlılarla biz kaldık ve danimarka türkiyenin çıkmamaması için bence o maçı kendileri gibi olan yunannlılara vereceklerrrrrrr :'( ah o son dakikada danimarkadan yediğimiz golun acısını  çekmesek iyi olacak :vur
insallah sizlerin iyi dilekleri tutar
[post=158581]Quoted post[/post]​

arakdasım danimarkanın hala şansı var ve onlarda sonuna kadar gideceklerdir yunanistan danimarkayı öyle kolay kolay yenemez

danimarka son iki maçını kazanıp bizim kaybetmemizi bekliyecek o yüzden yunanları yenmek zorunda sonuna kadar gideceklerdir.danimarkanın 2.olması için mutlak 6puan gerekiyor.o yüzden danimarkanın kaybetme lüksü yok biz almanyaya daha yakınız bana göre

hasank

Üye
maçtan önce başka bi topicte hiç umudum olmadıgını yazmıstım ama yüzÜmü İyİkide Kara ÇıkArdıLar hayatımda il k defa Mors olduguma sewiniom :heyo:

hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
umarım gidebiliriz yunanistanın dün kazakistanla yaptığı maçtaki oynadıkları oyun bana umut verdi içimden bi ses gidcez diyo........

warrior

Üye
abicm bütün takımlar ölee.herkez 90dk topu ayağında tutuyo,kaleciye pas weriyo..sonra dan jeton düşüyo:))
hakem konusunda da hak weriyorm sana wallaha kafayı yediriyodu...biz olsak maçı bitimişti.. :artı:

warrior

Üye
abi kısacası ;

***TüMer+volkan > ukrayna+HakeM(gerçi hakemin hakkını yemeyelm,güzel maç yönetti ama anlamadığm 6dk uzatıck ne wardı??? ;) ***

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...