UFO'lu Rüyam (Film gibi)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
UFO'lu Rüyam (Film gibi)
Dikkat: Birazdan okuyacaklarınız size film havası yaşatabilir. Sadece rüyadır. (:ehe)

Bir gece her zamanki gibi evime doğru gidiyordum. Alışkın olduğum üzere açık havada yıldızları izleye izleye gidiyordum. Yıldızların arasında hareket eden iki yıldız gördüm. Kayan yıldız olduğunu sanıp öylesine izleyerek yürümeye devam ettim. Bu yıldızlar bir yerde kayboldu. Daha sonra birden çok ışıklı yuvarlak nesne gökyüzünde oradan buraya hareket ediyorlardı ve jet gibi ses çıkarıyorlardı. Çok hızlı gidip geldiklerinden ne olduklarını anlayamadım. Artık yürümüyordum, ne olduğunu anlamaya çalışıyordum. Biraz dikkatlice baktım ancak cisimler durmadan oraya buraya çoğalara hareket uçuyorlardı.

Baktım ki iş olacak gibi değil, heyecanlandım "lan ufolar mı bastı nedir" diye söylenmeye başlayıp eve doğru hızlı hızlı gitmeye başladım. Hemen eve gideyim de durumu haber vereyim diyordum. Eve giderken bir de ne göreyim, eve giden sokağı güvenlik güçleri (polis, asker vs.) kapatmış kimseyi almıyorlar. Ambulans ve itfaiyede bekliyordu, çadırlar kurulmuştu insanları evlerinden çadırlara alıyorlardı.

Bende mecburi girdim çadıra ve ailemi gördüm, durumu herkes anlamıştı. Onlar UFO değil artık uzaylıydı. Çadırda uyuduk ve sabaha dışarı çıktığımızda şahit olduğum manzara: Uzaylılar uzay araçlarıyla insanları kaçırıyorlar. Gökyüzü ana baba gününü dönmüş, binlerce uzaylı aracı uçuyordu. Bir tane uzaylı dönen dairesi bozulmuş olacakki düşmeye başladı. Bir tane arabanın üzerine doğru yavaş yavaş düşmeye başladı. Bende arabanın üzerine çıktım ve düşen uzaylı dairesini yakaladım. 1 mt çapında yuvarlak daire idi. Çok şaşırdım, bir uzaylı dönen dairesi bu kadar küçük mü olur, uzaylılar bu kadar küçük mü diye. Uzaylı dairesine, içindekilere "hakkınızı helal edin sizi yere vuracağım" deyip bütün gücümle daireyi yere fırlattım. Dairenin içinden 3 uzaylı başı koparak çıktı. Dairenin camı kırıldı. Bu muydu yani dedim. (Uyandım)

Bitti.

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Furkan en son hangi filmi izledin

• Beğen
Tepkiler: 55_BeRKaN_55 ve Ruvale
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
1-2-3 ay öncesi gibi bir aralıkta görmüştüm aklıma geldi birden bende konu olarak açayım dedim çok hoşuma gitmişti :) Gerçekçi rüya dediğin böyle olur :oke:

---------- Eklendi @ 21:43:16 ---------- Yazıldı @ 21:42:42 ----------

O zaman ne izlediğimi hatırlamıyorum.

TheComet

TheComet

Üye
:tşk:

lolaman

lolaman

Üye
Bence sen biraz fazla GTA:San andreas oynamışsın oynayanlar bilir ne demek istediğimi :D

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
(bkz: yukarıdaki tehlike) :ehe

HaqperesT

HaqperesT

Üye
uzaylılardan korkuyorsun ama korkunu uzaylıları kucumseyerek bastırıyorsun gibime geldi. ee ruyada seni haklı cıkardı ve rahatladın tabi. :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bence sen biraz fazla GTA:San andreas oynamışsın oynayanlar bilir ne demek istediğimi :D

GTA oynamıyorum :D

(bkz: yukarıdaki tehlike) :ehe

Bunu izledim ama bundan sonra başka bir rüya gördüm :hmmm :ehe

uzaylılardan korkuyorsun ama korkunu uzaylıları kucumseyerek bastırıyorsun gibime geldi. ee ruyada seni haklı cıkardı ve rahatladın tabi. :)

Çok şükür öyle bir korkum yok. Sadece biraz meraklıyım o kadar :)

Turan

Turan

Üye
film guzelmş.vızyona ne zaman gryo .d.d

İncİnat

İncİnat

Üye
her iddiasına varım bu rüyan en fazla 35 sn sürmüştür

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
:bilmm

tempestshine

tempestshine

Üye
Rüyaya bak :d:

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bak değil oku :zzz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...