Salih Baba™
Üye
UEFA Avrupa Ligi Genel Maç Takvimi ve Temsilcilerimizin Maç Tarihleri
GENEL MAÇ TAKVİMİ
UEFA Avrupa Ligi'nde, yeni sezonun maç takvimi şöyle:
Turlar Tarihler
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Play-off turu 20/27 Ağustos 2009
Grup Müsabakaları 1. Maç 17 Eylül 2009
Grup Müsabakaları 2. Maç 1 Ekim 2009
Grup Müsabakaları 3. Maç 22 Ekim 2009
Grup Müsabakaları 4. Maç 5 Kasım 2009
Grup Müsabakaları 5. Maç 2/3 Aralık 2009
Grup Müsabakaları 6. Maç 16/17 Aralık 2009
İkinci Tur 18/25 Şubat 2010
Üçüncü Tur 11/18 Mart 2010
Çeyrek Final 1/8 Nisan 2010
Yarı Final 22/29 Nisan 2010
Final (Hamburg Arena) 12 Mayıs 2010
(NOT: İkinci tarihler rövaş karşılaşmalarının tarihidir.)
KUPADAKİ TURLARIN KURA TARİHLERİ
Turlar Yer Tarihler
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Grup Eşleşmeleri Monaco 28 Ağustos 2009
2. ve 3. Tur Nyon 18 Aralık 2009
Çeyrek final-Yarı final-Final Nyon 19 Mart 2010
Temsilcilerimizin Uefa Takvimleri
GALATASARAY
F Grubu
Panathinaikos
Galatasaray
Dinamo Bükreş
Sturm Graz
Maçlar ve Tarihleri
17 Eylül (Saat 20.00)
Panathinaikos (Yunanistan) - Galatasaray
Sturm Graz (Avusturya) - Dinamo Bükreş (Romanya)
1 Ekim (Saat: 22.05)
Dinamo Bükreş (Romanya) - Panathinaikos (Yunanistan)
Galatasaray - Sturm Graz (Avusturya)
22 Ekim (Saat: 20.05)
Galatasaray - Dinamo Bükreş (Romanya)
Panathinaikos (Yunanistan) - Sturm Graz (Avusturya)
5 Kasım (Saat: 20.00)
Dinamo Bükreş (Romanya) - Galatasaray
Sturm Graz (Avusturya) - Panathinaikos (Yunanistan)
3 Aralık (Saat: 22.05)
Galatasaray - Panathinaikos (Yunanistan)
Dinamo Bükreş (Romanya) - Sturm Graz (Avusturya)
16 Aralık (Saat:20.00)
Panathinaikos (Yunanistan) - Dinamo Bükreş (Romanya)
Sturm Graz (Avusturya) - Galatasaray
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
FENERBAHÇE
H Grubu
Steaua Bükreş
Fenerbahçe
Twente
Sheriff
Maçlar ve Tarihleri
17 Eylül Perşembe
Fenerbahçe - Twente (Hollanda)
Steaua Bükreş (Romanya) - Sheriff (Moldova)
1 Ekim Perşembe
Sheriff (Moldova) - Fenerbahçe
Twente (Hollanda) - Steaua Bükreş (Romanya)
22 Ekim Perşembe
Steaua Bükreş (Romanya) - Fenerbahçe
Sheriff (Moldova) - Twente (Hollanda)
5 Kasım Perşembe
Fenerbahçe - Steaua Bükreş (Romanya)
Twente (Hollanda) - Sheriff (Moldova)
2 Aralık Çarşamba
Twente (Hollanda) - Fenerbahçe
Sheriff (Moldova) - Steaua Bükreş (Romanya)
17 Aralık Çarşamba
Fenerbahçe - Sheriff (Moldova)
Steaua Bükreş (Romanya) - Twente (Hollanda)
UEFA Avrupa Ligi'nde, yeni sezonun maç takvimi şöyle:
Turlar Tarihler
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Play-off turu 20/27 Ağustos 2009
Grup Müsabakaları 1. Maç 17 Eylül 2009
Grup Müsabakaları 2. Maç 1 Ekim 2009
Grup Müsabakaları 3. Maç 22 Ekim 2009
Grup Müsabakaları 4. Maç 5 Kasım 2009
Grup Müsabakaları 5. Maç 2/3 Aralık 2009
Grup Müsabakaları 6. Maç 16/17 Aralık 2009
İkinci Tur 18/25 Şubat 2010
Üçüncü Tur 11/18 Mart 2010
Çeyrek Final 1/8 Nisan 2010
Yarı Final 22/29 Nisan 2010
Final (Hamburg Arena) 12 Mayıs 2010
(NOT: İkinci tarihler rövaş karşılaşmalarının tarihidir.)
KUPADAKİ TURLARIN KURA TARİHLERİ
Turlar Yer Tarihler
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Grup Eşleşmeleri Monaco 28 Ağustos 2009
2. ve 3. Tur Nyon 18 Aralık 2009
Çeyrek final-Yarı final-Final Nyon 19 Mart 2010
Temsilcilerimizin Uefa Takvimleri
GALATASARAY
F Grubu
Panathinaikos
Galatasaray
Dinamo Bükreş
Sturm Graz
Maçlar ve Tarihleri
17 Eylül (Saat 20.00)
Panathinaikos (Yunanistan) - Galatasaray
Sturm Graz (Avusturya) - Dinamo Bükreş (Romanya)
1 Ekim (Saat: 22.05)
Dinamo Bükreş (Romanya) - Panathinaikos (Yunanistan)
Galatasaray - Sturm Graz (Avusturya)
22 Ekim (Saat: 20.05)
Galatasaray - Dinamo Bükreş (Romanya)
Panathinaikos (Yunanistan) - Sturm Graz (Avusturya)
5 Kasım (Saat: 20.00)
Dinamo Bükreş (Romanya) - Galatasaray
Sturm Graz (Avusturya) - Panathinaikos (Yunanistan)
3 Aralık (Saat: 22.05)
Galatasaray - Panathinaikos (Yunanistan)
Dinamo Bükreş (Romanya) - Sturm Graz (Avusturya)
16 Aralık (Saat:20.00)
Panathinaikos (Yunanistan) - Dinamo Bükreş (Romanya)
Sturm Graz (Avusturya) - Galatasaray
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
FENERBAHÇE
H Grubu
Steaua Bükreş
Fenerbahçe
Twente
Sheriff
Maçlar ve Tarihleri
17 Eylül Perşembe
Fenerbahçe - Twente (Hollanda)
Steaua Bükreş (Romanya) - Sheriff (Moldova)
1 Ekim Perşembe
Sheriff (Moldova) - Fenerbahçe
Twente (Hollanda) - Steaua Bükreş (Romanya)
22 Ekim Perşembe
Steaua Bükreş (Romanya) - Fenerbahçe
Sheriff (Moldova) - Twente (Hollanda)
5 Kasım Perşembe
Fenerbahçe - Steaua Bükreş (Romanya)
Twente (Hollanda) - Sheriff (Moldova)
2 Aralık Çarşamba
Twente (Hollanda) - Fenerbahçe
Sheriff (Moldova) - Steaua Bükreş (Romanya)
17 Aralık Çarşamba
Fenerbahçe - Sheriff (Moldova)
Steaua Bükreş (Romanya) - Twente (Hollanda)