UDA'dan Gereksiz Uygulamaları Kaldırmak [RESİMLİ ANLATIM]

Konu Sahibi
UDA'dan Gereksiz Uygulamaları Kaldırmak [RESİMLİ ANLATIM]
Evet arkadaşlar bu konuda udadaki programları nasıl kaldıracağımızı anlatacağım kesinlikle kendim uğraştım anlatım bana aittir alıntı değildir.

İndirdiğiniz cfw veya fw'de istemediğiniz uygulamalar varsa ya da cfw yapmaya karar verdiyseniz istemediğiniz herhangi bir uda uygulamasını (microsoft apps, f-secure, adobe reader CNN gibi...) bu şekilde kaldırabilirsiniz.

Öncelikler alttaki konudan nokia cooker ve uda apps cleaner programlarını indirip kuruyoruz eğer nokia cooker çalışmaz ise konuda framework 4 var onu kurun çalışacaktır. Buyrun link ;
http://www.maxicep.com/symbian-3-si...nlemek-icin-tum-programlar-burada-689292.html

Umarım açıklayıcı olmuştur anlamadığınız bir yer varsa sorabilirsiniz tabiki. Bu arada dediğim gibi arkadaşlar konu anlatımı bana aittir karşılığında birşey beklemiyorum tabiki ama faydalananlar ve faydalanacak olanlar beğen butonunu kullanırlarsa bizde paylaşımımızın ne kadar yararlı olduğu görürüz iyi forumlar

Tepkiler: muhammed4949, Carizmatik_, rzgzm ve 10 diğerleri

ANIL

Admin
Teşekkürler kullandığım bir program tavsiye ederim

Tepkiler: Mad EagLe
cok tesekkurler

Emeğine sağlık kardeşim...

Ellerine sağlık,artık şu microsoft apps gibi gereksiz uygulamalardan bu konu sayesinde kurtulacağız.Teşekkürler

Bu kadar basit bi anlatım olamaz eline sağlık abi şu genişletme rofs2 ye olmuyormuş ama kötü oldu

Konu Sahibi
Kırmışsız o zaman çakışan mod ya da bozuk olan mod var