Ucuza ATV sahıbı olmak ıstermısınız??

Sponsorlu Bağlantılar

RockFord Fosgate

Üye
    Konu Sahibi
Ucuza ATV sahıbı olmak ıstermısınız??
arkadaslar hepımız bır ATV yanı all terraın vehıcle mızın olmasını ısterız ozellıkle son yıllarda moda olan bu araclar sımdıye kadar pahalıydı.Ama KANUNI fırması 1.980 mılyondan 7.800 mılyona kadar fıyatlarla ucuza ve kalıtelı atvlerı pıyasaya surdu.bunlar atv 50 atv 110 ve atv 250 olmak uzerı 3 grupta toplanmıs atv 50 4hplık bır motora sahıp ve cocuklar ıcın yapılmıs fıyatı 1.980 mılyon atv 110 ıse normal atv boyutlarında ama arazıde dolasmak ıcın ozellıkle maceracılar ıcın uretılmıs ve 8 hp lık motor war fıyatı 3.800ytl.atv 250 ıse 2500cc lık 16 hplık bır motora ve luks bır gorunume sahıp daha cok sehır ıcınde kullanmak ıstıyenler ıcın uygun fıyatı 7.800 ytl ıste resımler

sarkmaz

Üye
i güzel valla ama alsan nereye koyacaksın eve çıkarmı kaç kilo 5 kat yamultur adamı valla :D

RockFord Fosgate

Üye
    Konu Sahibi
asagıda arabanı motorunu nasıl bırakıyosan bunuda bırakacan:)

doukan1989

Üye
ben begenmedim ya gerci 110cc lik fena gozukmuo ama ne biliim ben kanuniye isinamadim.. Kalitesiz motor bence ama bu benim fikrim tabii

deskator

Üye
güç olarak bana bıraz az gibi geldi hiç atv kullanmadım ama normalmidir 8 / 16 gibi rakamlar neticede dört teker ve sürtünme ağırlık vsvsv derken baya zorlar .. hadi vespa tarzı olsa neyse .. yanlışmı düşünüyorum ?

ibrahimcay1

Üye
arkadslar ben buraya resim koyimde atv gorun hepsi spor için uret1ld1...

MiCoX

Üye
Originally posted by RockFord Fosgate@Jun 8 2005, 02:49 PM
asagıda arabanı motorunu nasıl bırakıyosan bunuda bırakacan:)
[post=77819]Quoted post[/post]​
anca köyde olcaksın istanbulda bırakılmaz :D

kenan14

Üye
Originally posted by RockFord Fosgate@Jun 8 2005, 02:37 PM
arkadaslar hepımız bır ATV yanı all terraın vehıcle mızın olmasını ısterız ozellıkle son yıllarda moda olan bu araclar sımdıye kadar pahalıydı.Ama KANUNI fırması 1.980 mılyondan 7.800 mılyona kadar fıyatlarla ucuza ve kalıtelı atvlerı pıyasaya surdu.bunlar atv 50 atv 110 ve atv 250 olmak uzerı 3 grupta toplanmıs atv 50 4hplık bır motora sahıp ve cocuklar ıcın yapılmıs fıyatı 1.980 mılyon atv 110 ıse normal atv boyutlarında ama arazıde dolasmak ıcın ozellıkle maceracılar ıcın uretılmıs ve 8 hp lık motor war fıyatı 3.800ytl.atv 250 ıse 2500cc lık 16 hplık bır motora ve luks bır gorunume sahıp daha cok sehır ıcınde kullanmak ıstıyenler ıcın uygun fıyatı 7.800 ytl ıste resımler

[post=77792]Quoted post[/post]​

dostum siteyi bulmussun nası beğendinmi atv leri dediğim gibi değilmi ;;)

ibrahimcay1

Üye
buyrun atv gorun...

hepsi spor modellerdir...

kenan14

Üye
Originally posted by ibrahimcay1@Jun 8 2005, 07:12 PM
buyrun atv gorun...

hepsi spor modellerdir...
[post=78216]Quoted post[/post]​

arkadasım buda bir kanuni modeli ;;)

ibrahimcay1

Üye
hepsi deil onlar beldeyama dostum yamahan1n yan sanayisi sadece spor model c1kart1yolar...

ibrahimcay1

Üye
pardon kardesim yanl1s sey upload etm1s1m yaw...

cok ozur dilerim...

kenan14

Üye
arkadasım gir kanuni nin sitesine bak bu modellerin hepsi kanuninin tescilli ürünleri

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
piyasada 3 milyara tosbaga 7.5 8 milyara en kötü ihtimal dogan sahin biras luks ıstersen manager-concorde var hatta kelepir dusurursen daha iyi modeller bıle bulabılırsın allahın 4 tekerleklı motoruna 8 milyar verenin ya aklı yoktur ya parası coktur :P (şaka tabi zevkler ve renkler tartısma ortamının her daim dısında tutulmalıdır) :P (ama harbiden öle be abi ;;) )

keano

Üye
Originally posted by RockFord Fosgate@Jun 8 2005, 02:37 PM
arkadaslar hepımız bır ATV yanı all terraın vehıcle mızın  olmasını ısterız......

Vallaa yalan...ben istemiyom :P :D kullanisli alet aslinda...ama tarla lazim..

*motorsiklet hayali kurar*

RockFord Fosgate

Üye
    Konu Sahibi
walla ben ucuz dedım super aletler demedım o yuzden nekdr ekmek o kdr kofte yanı bende kawasakı var 250cc atv olarak ben almam kanunı amabutcen buna yeterse kanunı ıyı fıyatına gore!!!!

Quattro

Quattro

Üye
Atv ye verceğim o parayla motorsiklet alırım daha iyi yani Atv bana gelmez.... :P

RockFord Fosgate

Üye
    Konu Sahibi
bence motor tehlıkelı oyuzden almadım:)

Quattro

Quattro

Üye
Tamamda motorsikletin karizması bi başka oluyor.Adam akıllı gittikten sonra bişey olmaz...Önemli olan kullanmasını bilmek.

RockFord Fosgate

Üye
    Konu Sahibi
ıkı tekerlek sakat abı bısey olsa allah korusun gıdıyon lap yerdesın!!!

Üst Alt