Ücretsiz Php Eğitim Seti (85 Ders, HD Kalitesinde,13 Saat, 1.10 Gb)

Sponsorlu Bağlantılar

blackface

blackface

Üye
    Konu Sahibi
Ücretsiz Php Eğitim Seti (85 Ders, HD Kalitesinde,13 Saat, 1.10 Gb)
Eğitim seti 13 Saatten oluşmaktadır. Sette birkaç konu eksikliği vardır. Bunlar daha sonra yayınlarım diyerek kaynayıp giden birkaç derstir. Bu dersler hazırlandığında web sitesinden takip edebilirsiniz. Derslerin devamı site üzerinden devam etmektedir. Toplam olarak 85 Adet php dersi bulunmaktadır. Hepsi HD kalitesinde olup ses ve görüntü sorunu yoktur. İndirmiş olduğunuz sette sadece videolar yer almaktadır. Doküman dosyaları için siteyi ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Eğitim seti basit bir dille anlatılmıştır ve demo olarak web sitesini kullanabilir herhangi bir dersi inceleyebilirsiniz. En basit işlemlerden, bot yazmaya kadar çok çeşitli olarak dersler bulunmaktadır. Hali hazırda bekleyen 30'a aşkın ders vardır ve buda seti indirdikten sonra devam etmek isteyenlerin web sitesini ziyaret etmeleri gerekmektedir.

Kısaca eğitim seti bilgileri;
Eğitim setinde yer alan ders sayısı: 85
Eğitim setinin toplam süresi: 12 Saat 59 Dakika
Eğitim setinin toplam boyutu: 1.07GB
Eğitim setindeki video tipleri: .mp4 formatında (1280*720)
Eğitim setini hazırlayan kişi:

Eğitim setinde yer alan derslerin listesi aşağıdaki gibidir.

TEK LİNK YANDEX DİSK LİNKİ :

Diğer kategorilerde yer alan dersleri görmek için; adresini ziyaret edebilirsiniz.
Yeni eklenen Php derslerini de gene bu adresten bakabilir, güncel dersleri takip edebilirsiniz.

Orijinal konu takip sayfası :

whitehat61

Üye
php cok eglenceli bir dil tesekkurler bilmediklerimide senden ogrenicem

Üst Alt