Ücretsiz iPhone 3g Uygulamaları

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Ücretsiz iPhone 3g Uygulamaları
iPhone için birçok ücretli ve bedava uygulamayı sitesinde bulabiliyorsunuz.

Web sitesini ziyaret ettiğinizde üstteki arama alanından Free seçeneğini işaretleyin ve Go düğmesine basarak tüm bedava uygulamayı listeletin. Listeki uygulamalardan herhangi birini indirmek için Get App düğmesine basmanız yeterli.

Uygulamaları indirebilmek için iTunes uygulaması bilgisayarınıza yüklü olması gerekiyormuş.

• Beğen
Tepkiler: tuntay, halilll6492, beyaznarin ve 6 diğerleri

maivesiyah

maivesiyah

Üye
saol güzel paylaşım

atacddvd

Üye
cüzel paylaşım uşaklar

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Eyvallah

mondain

Üye
:hmmm:hmmm

cevizms

Üye
paylaşım için teşekkürler. birşey danışmak istiyorum. orjianl bir iphone 3gs aldım ve birçok kişinin jb yaptığını okuyorum. jb olayına girersem telefonum garanti kapsamından çıkar mı acaba?

emrebatu23

Üye
Cevizms jb olayına girersen garantiden cikar telefonun. Bende 3gs kullaniyorum jb yaptrdm garantiden çıktı ama inan garantide bı ise yaramıyor .

ugryuce

Üye
ben ikinci el aldım aldığımda jb yapılmıştı teknoloji uzmanı arkadaşım var o geri yükleme yaptı dedğine göre garantisi orjinal yazılım yükleyince devam ediyormuş şuanda benim ıphone 3g telefonum garantilimi ve jb ne işe yarıyor?

fubo

fubo

Üye
ben ikinci el aldım aldığımda jb yapılmıştı teknoloji uzmanı arkadaşım var o geri yükleme yaptı dedğine göre garantisi orjinal yazılım yükleyince devam ediyormuş şuanda benim ıphone 3g telefonum garantilimi ve jb ne işe yarıyor?

dostum jb yaparak telefonuna ucretli uygulamalari telefonuna bedava olarak, ayrica appstore da bulamayacagin bazi degisik programlar yukleyebilmeni saglayan ozel bi islemdir.

callytr

Üye
açılmıyo site

muamma_86

Üye
bende 3gs kullanıyorum ayarları sıfırladıgın taktırde telefonun orjınal halını alıyor kardesımm tasa etmee

Üst Alt