Ücretsiz 1 Yıllık VPN! Kaçırmayın! (Bitti)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Ücretsiz 1 Yıllık VPN! Kaçırmayın! (Bitti)
Aşağıdaki adrese girin

Bu seçeneğe tıklayın

12 aylık seçenekle Checkout'a tıklayın

Açılan sayfanın sağ üst tarafında promosyon kodu kısmına KOMPUTERSWIAT yazın, ücret sıfırlanacak. Üye olup devam edin. 12 aylık ücretsiz VPN üyeliğiniz hazır olacak.​

İbrahimakinci

İbrahimakinci

Üye
12 ay bitince bi şekilde fatura kesmesinler sonra üyeliğiniz devam ediyor vs. diye :ehe biz dün ne yediğimizi unuturken.
Bir de bişey soracağım, lütfen bilgisizliğime verin.
Bu vpn olayında internetten kartlı alışveriş tehlikeli midir? Çünkü telefonunuz hiç bilmediğiniz serverlara hep açık ve güvenliksiz diyorlar. Ve hız ne durumda oluyor mesela youtubede 480 p video donmadan izlenir mi? Teşekkür ederim cevaplayan arkadaşlara şimdiden.:tşk:

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
12 ay bitince bi şekilde fatura kesmesinler sonra üyeliğiniz devam ediyor vs. diye :ehe biz dün ne yediğimizi unuturken.
Bir de bişey soracağım, lütfen bilgisizliğime verin.
Bu vpn olayında internetten kartlı alışveriş tehlikeli midir? Çünkü telefonunuz hiç bilmediğiniz serverlara hep açık ve güvenliksiz diyorlar. Ve hız ne durumda oluyor mesela youtubede 480 p video donmadan izlenir mi? Teşekkür ederim cevaplayan arkadaşlara şimdiden.:tşk:
Konuda anlattığım gibi promosyon kodunu girince ücret sıfırlanıyor ve kayıt için isim, soyad, e-posta ve şifre yeterli oluyor. Kredi kartı vs. bilgi girmediğiniz için daha sonra ücret istemezler.
VPN genelde daha güvenli ve özgür internet olarak adlandırılıyor ama alışveriş yapmadım VPN açıkken o yüzden bilemeyeceğim.
Ücretli üyelik aldığımız içinde hızlıdır diye düşünüyorum henüz denemedim.

ucx

ucx

Üye
# The promotion code entered has expired #

Rygebin

Rygebin

Üye
Ben de bunu arıyordum , hemen yapmak lazım :)

kamil_ex

kamil_ex

Üye
süresi dolmuş taaa 2011 yılından :D

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Ben bu sabah yaptım arkadaşlar
Bitmiş malesef

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
O halde :locked: :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...