UCBrowser V8.3.0.133 S60V3 Build12030218 English Translated by Rifat

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
UCBrowser V8.3.0.133 S60V3 Build12030218 English Translated by Rifat
UC Browser kullanmak tamamen ücretsizdir. UC Browser tarafından oluşturulan trafik maliyet yerel operatörler tarafından tahsil edilir.
Daha hızlı ve iyi bir tarama deneyimi son UC Browser ile geliyor!

>>>>>> Sabit: -
1) her giriş erişim noktasını seçmeniz istenir
(2) yardım dosyasını güncellemek
(3) V3 telefon giriş imi senkronizasyonu, 4th geribildirim Arkadaşlar önerilen Arkadaşlar giriş süreci sıkışmış görünür sol tuşuna!

>>>>>> Testi odak: -
(1) Wifi optimizasyonu (hızını artırmak için mi güç tüketimini artırmak için olsun serbestçe veya anormal sayfa izlenimi olmadan ana test wifi optimizasyon modu,)
(2), hesap yönetimi (çoklu hesap açma test kurulumu kapsayan, normaldir)
(3), yer imi senkronizasyonu (yer imleri gerçek zamanlı senkronizasyon, montaj kapsayan)
(4), hiçbir iz browsing5, grafiti, ekran görüntüleri ve kopyalamak için ücretsiz yeni özellikler optimize:

[Bookmark gerçek zamanlı senkronizasyon] uygun akıllı, yerel ve sunucu imleri arasında el ile eşitleme olmaksızın, yerel imleri değişiklik otomatik olarak senkronize edilebilir.

[Akıllı açık wifi optimizasyonu] bir wifi ortamda wifi optimizasyonu otomatik olarak açık desteği, görüntü kalitesi, yönetim kurulu yükseltme çapında ağ hızlarını, hiçbir trafik daha iyi bir tarama deneyimi yaşayabilirsiniz.

gizlilik için herhangi bir iz, eskort bırakmadan URLinput, arama kayıtları ve erişim tarihinin açmak için.

Tosupport önemli slayt sayfaları olmadan! Fingers çevirmek için ses seviyesi tuşuna sonunda bakışta için [Ses tuşları sayfası] dokunmatik ekran makineleri, ses tuşları dokunun hızlı ve basit çevirin.

>>>>>> Fonksiyonu optimizasyon: -
Birden fazla hesap formu, bir dahaki logauto-dolgu, hiçbir timeand çaba il girmeniz gerekir kaydetmek için aynı sayfaya desteklemek için [kaydetmek için Çoklu hesap şeklinde].
[Screenshot optimizasyonu] dokunmatik ekran makineleri güçlü bir kendi kendine tanımlanmış ekran kombinasyonu ve grafiti desteklemek için her ekran kalp süsleme, kişiliğinin tam yan kesitsel yan boyama olabilir.
[Graffiti optimizasyonu] dokunmatik ekran makineleri el yazısı kalınlığı ve renk seçenekleri kutusu, boya rengi, keyfi eklemek için, sizin eseriniz bireyselliklerini ifade etmek sağlar.

Çeviri Google Translate

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: nevzat660 ve nalbantt

cimbom04

cimbom04

Üye
n95 8gb yüklemiyor hata veriyor kardeş

RonnsenBob

RonnsenBob

Üye
teşekkürler

sanerko

Üye
tesekkürler eline diline saglik

cimbom04

cimbom04

Üye
yüklenemiyor hatası veriyor galiba sorun yaşıyan bir benim daha eski versiyonu var yüklüyor ama bunu yüklemiyor eskiyi kaldırıyorum sonra bunu yüklüyorum biraz yüklüyor ortaya geldiğinde duruyor yüklenemiyor diyor işte bôyle kardeş

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
teşekkürler eline sağlık

silentwolf

silentwolf

Üye
videolar konusunda hiç bir tarayıcı işe yaramıyor. faceden videoları bile önce yükleyip sonra real playerla açmak zorunda bırakıyorlar. bu flv olayının telefonda aşılamaması çok nefret ettirici bir şey...

erolkanbay

Üye
tesekkurler :)
bu arada cimbom telefonun hacklimi ?

----------Eklendi @ 23:13:04 ---------- Yazıldı @ 23:10:07 ----------

harbiden cimbomun dedigi gibi oldu :(
e72 de de yariya geliyo hata veriyo. Telefon hackli olmasina ragmen.

cimbom04

cimbom04

Üye
tel hackli ama yüklemiyor

memolim83

memolim83

Üye
arkadaşlar benim hackli E72 ye yüklendi sorun yok tıkır tıkır

• Beğen
Tepkiler: tragedie
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt