uçakla ilgili yardım talebi!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jackalmami

jackalmami

Üye
    Konu Sahibi
uçakla ilgili yardım talebi!
forumdaki bazı arkadaşlarımın bildiği üzere amcamın oğlu dağıtıma geldi. Daha doğrusu getirdik:D acemi birliğini izmir de yaptı, usta birliğini de mardin de yapacak allah kısmet ederse. Cuma günü teslim olması gerekiyor ve mardin e "bir gün bir gündür" mantığıyla uçakla gitmek istiyor. Biz, ufak çaplı yaptığımız araştırmalar sonucunda beynimizden vurulmuşa döndük. şöyleki; Atatürk havalimanından(yeşilköy/istanbul) mardin e yolculuk yapan uçakların fiyatları; 250 ile 300 lira arasında. Maalesef Bu fiyatlar bizim standartlarımızın çok üstünde. Benim konuyu açmaktaki amacım; belki havaalanında çalışan olabilir, belki bu sıralar uçağa binmiş veya binecek arkadaşlarımız olabilir. Ucuz tarifeli uçaklarla ilgili bilgisi olan herkesten bu konuyla ilgili yardım talep ediyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Not: belirttiğim üzere; öncelik atatürk havalimanındır ama Sabiha gökçen havalimanının fiyatlarıyla ilgili bilgisi olanda paylaşırsa çok makbule geçer.

Yunkaai

Yunkaai

Üye
Dostum ben anadolu jet ile isveç e 550 ye bilet almıstım.Mardine 300 filan imkansız.Bide tek taraflı

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
askere indirimlı değilmi yahu?

jackalmami

jackalmami

Üye
    Konu Sahibi
pegasus-sun expres ucuz diyorlar ama :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...