Üç yıldızımızın hakları devrediliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Üç yıldızımızın hakları devrediliyor

Beşiktaş, gençlerin yarı hissesini fona devretmeye hazırlanıyor. Siyah-beyazlıların gelecek vaadeden üç genci Necip Uysal, Atınç Nukan ve Muhammed Demirci için kulüple temasa geçen Quality Football Ireland Limited (ISC) adlı şirket, futbolcuların yüzde 50 hissesi için pazarlığa oturdu.

KAP'a yapılan açıklama şöyle:

"Profesyonel futbolcularımız Necip Uysal, Atınç Nukan ve Muhammed Demirci'nin ekonomik haklarının belli bir kısmının değerlendirilmesi ile ilgili olarak fon (Quality Football Ireland Lımıted) ile görüşmelere başlanmıştır."

Üç gencin de geleceğinini çok parlak olduğunu düşünen Quality Football şirketi, üç futbolcuya 12 milyon euro yatırım yaparak para kazanmayı hesaplıyor. Buna karşılık Beşiktaş ise futbolcusunu elden çıkarmadan önemli bir gelirin sahibi olacak. Bilindiği gibi Beşiktaş Almeida'nın transferinde de bu yolu seçmiş, fonun imkanlarıyla yıldız futbolcuyu renklerine bağlamıştı.Kaynak: Karakartal.com

• Beğen
Tepkiler: haltie
haltie

haltie

Üye
necipin gideceğini sanmıyorum Muhammed çok iyi yerlere gelecek.Atınçın nasıl bir futbolcu olduğunu bilmiyorum ilerde mamiyi satarsak yüzde ellisi yine bizim.şu haliyle bile kar ettiğimizi düşünüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...