Üç Takımın Dördüncülük Mücadelesi Devam Ediyor..


>>impacter<<

>>impacter<<

Üye


Şampiyonluk mücadelesinin yanında, 2008 sezonunun bitimine yedi yarış kala dördüncülük için de büyük mücadele veriliyor. Ferrari, McLaren ve BMW-Sauber ilk üç içindeki yerini korurken, onlardan sonraki en iyi takımlar Toyota, Renault ve Red Bull da dördüncülük savaşı veriyor.

Şu anda dördüncü sırada bulunan Toyota, Renault'nun sadece bir puan önünde. Onları Red Bull takip ediyor. Ayrıca Toyota'nın şu anki aracının BMW Sauber ile boy ölçüşebilecek durumda olduğuna inanılıyor.

Jarno Trulli de "Sezonun başında hedefimizi dördüncülük olarak belirlemiştik ve bunu başarırsak güzel olacak. İlk üç sıra için mücadele edemeyiz ama onların arkasında tamamlayabiliriz. Ayrıca sürücüler şmpiyonasında yedinci olursam da mutlu olacağım."

"Bu, yapabileceklerimizi başardığımı anlamına gelir." diye konuşuyor.

Daha düşük bir seviyeyle karşılaştırıldığında takımların elde edeği dördüncülük için verilecek olan 20m$ çok değerli.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt