Web Tarayıcı UC Browser v13.2.5.1300 Build 50127 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
kafam karıştı hangi sürüm daha iyi ?[emoji53]

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu versiyonda bana göre mod 2 daha iyi. 12.5.0.1109 Türkçe versiyonunu da kullanabilirsin sitede araştırıp. Artık youtube'den indirme yapıyor.

cumalitr

Üye
Tesekkürler paylasim icin.Youtubeden indirme yapiyor ama sadece max. 360p kalitesinde indirebiliyor.

• Beğen
Tepkiler: veliahht01

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
Konu UC Browser v12.5.5.1111 (16 Mayıs Güncellemesi) Modu ile güncellenmiştir.

• Beğen
Tepkiler: Teks@s
Teks@s

Teks@s

Üye
  • Beğen
Tepkiler: wrongroad

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler arkadaşım her güncellemen bir öncekinden daha güzel olarak geliyor.
Milyonlarca indirilmiş bir tarayıcının Türkçe'ye çevrilmiş halinin indirme sayısının düşük olması şaşırtıcı.

Teks@s

Teks@s

Üye
Katılıyorum arkadaşım. Playstorede Türkçe dil desteği diye yırtınmışlar mallar. Görüyorsunuz işte anlatmaya gerek yok. Alası burda.

• Beğen
kolombo28

kolombo28

Üye
12.5.5.1111.olan yukluyorum başlıyor sonra paket bozuk diyor yuklemiyor .?

• Beğen

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
12.5.5.1111.olan yukluyorum başlıyor sonra paket bozuk diyor yuklemiyor .?
J7 2016 ve a7 de test edilmiştir. Cihaz android 8 varsa uyum sağlamıyabilir veya yüklü uc browser varsa üstüne kurulmayabilir.

Son düzenleme:
  • Beğen
kolombo28

kolombo28

Üye
Gm 5 d 7.1 cihaz evet kurulu cihazda .belki ondandır. Yukle diyince uygulama güncellemesi yuklensinmi diyorevet diyorum yüklüyor ve daha sonra paket bozuk yükleme başarısız diyor. Eskisi kaldırıp bunu kurdum hata vermedi eline sağlık kardeşim .

Son düzenleme:
bilisimler

bilisimler

Üye
J7 2016 ve a7 de test edilmiştir. Cihaz android 8 varsa uyum sağlamıyabilir veya yüklü uc browser varsa üstüne kurulmayabilir.
Merhaba kardeş ya bu uc brovser programdaki ince ayarları operaya nasıl yaparız operadaki pencere geçiş animasyonlarını kapatmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim yardımcı olursan çok sevinirim

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba kardeş ya bu uc brovser programdaki ince ayarları operaya nasıl yaparız operadaki pencere geçiş animasyonlarını kapatmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim yardımcı olursan çok sevinirim
Malesef bir fikrim yok o konuda

Teks@s

Teks@s

Üye
Kardeşim yeni sürüm çıkmış bu modun üstüne bir şeyler katıp stabil bir şekilde modlarmısınız ufak tefek aksilikler var çünkü bazen ayarları kendi kendine sıfırlıyor yeniden uc ayarları yapmak zorunda kalıyorum sırf bendemi acaba bilemedim genel olarak iyi alıştık ya mod güncelleme bekliyoruz işte :)

• Beğen
Tepkiler: veliahht01 ve wrongroad

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim yeni sürüm çıkmış bu modun üstüne bir şeyler katıp stabil bir şekilde modlarmısınız ufak tefek aksilikler var çünkü bazen ayarları kendi kendine sıfırlıyor yeniden uc ayarları yapmak zorunda kalıyorum sırf bendemi acaba bilemedim genel olarak iyi alıştık ya mod güncelleme bekliyoruz işte :)
Görüntüleme 5000 lerde ama indirme 100 civarı. Bu durum insanın canını sıkıyor ama yine de en kısa zamanda bakacağım yeni sürüme.

• Beğen
Tepkiler: Teks@s
Teks@s

Teks@s

Üye
Görüntüleme 5000 lerde ama indirme 100 civarı. Bu durum insanın canını sıkıyor ama yine de en kısa zamanda bakacağım yeni sürüme.
Ne diyim kardeşim haklisin altin degerinde bana gore bilmiyorlar odunlar emege saygi tesekkurler

• Beğen
vedat1966

vedat1966

Üye
Ne diyim kardeşim haklisin altin degerinde bana gore bilmiyorlar odunlar emege saygi tesekkurler
Her konuyu incelerim. Bazen yorum yazarım bazan uygulamayı indiririm. Bazan teşekkür butonuna basarım. Verilen emeklere saygım var. Ancak sizin yazdığınız "odunlar" kelimesi kimleri kasdediyor. Siz her konuya teşekkür edip yada katkıda mı bulunuyorsunuz. Bu pencereden bakınca her konu bir emek her konuya verilen katkı da bir emek içeriyor demektir. Öyle ise sizde her konuya teşekkür etmiyor ve katkıda bulunmuyorsanız yada verilen uygulamayı indirmiyorsanız bu tabirin içinde sizde yer alıyorsunuz demektir.
Konuşurken veya yazarken lafın nerelere gittiğine dikkat edelim lütfen.

Teks@s

Teks@s

Üye
Her konuyu incelerim. Bazen yorum yazarım bazan uygulamayı indiririm. Bazan teşekkür butonuna basarım. Verilen emeklere saygım var. Ancak sizin yazdığınız "odunlar" kelimesi kimleri kasdediyor. Siz her konuya teşekkür edip yada katkıda mı bulunuyorsunuz. Bu pencereden bakınca her konu bir emek her konuya verilen katkı da bir emek içeriyor demektir. Öyle ise sizde her konuya teşekkür etmiyor ve katkıda bulunmuyorsanız yada verilen uygulamayı indirmiyorsanız bu tabirin içinde sizde yer alıyorsunuz demektir.
Konuşurken veya yazarken lafın nerelere gittiğine dikkat edelim lütfen.
Bende elimden geleni yapiyorum dediginiz gibi emege saygi ama bir cok kiside yok buda insanin gucune gidiyor bakin adam ne demis emek vermis 5000 kisi gormus incelemis 100 kisi indirmis anlamiyorlar iste odunlar degil dangalaklar bile derim bir tesekkur edin bari oda yok ha diyenlere lafim yok adamlar onlar begenmesem bile ben tesekkur exiyorum baktigim konuya hatta isime yaramasada indirme yaptigim bile olur anlatabildimmi herkes alinmasin lutfen saygilar iyi gunler.

• Beğen

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
Konu güncellendi.
UC Browser v12.8.0.1120 Türkçe (26 Haziran 2018 güncellemesi)
- Türkçe dil eklendi.
- Uygulama içeriğindeki bütün reklamlar kaldırıldı. Ayrıca checkadblock.ru sitesinde yapılan testte reklam engelleme oranı %100 çıkmaktadır. (Orjinalde bu oran düşüktür)
- Bütün reklam izinleri kaldırıldı.
- Arkaplanda çalışan özellikler kapatıldı.
- Youtube gibi sitelerden video indirme aktif edildi.
- Tarayıcı kimliği değiştirildi. (Cihaz: Samsung S9+ Android 8, Tarayıcı: Chrome 67.0.3396.81)

• Beğen
Tepkiler: Teks@s, vedat1966 ve veliahht01

veliahht01

Üye
eline emeğine sağlık kardeşim...
Güçlü indirme özellikli, hızlı, kendinden video player destekli, izlenilen videoları indirebilen ve daha bir çok özelliğe sahip Uc Browser'ın modlanarak Türkçe dil eklenmiş versiyonudur.

Uygulama TÜRKÇE gelmez ise TÜRKÇE olarak kullanmak için ayarlardan Browser Language ye girip Türkçe'yi seçiniz.
İlk açılışta donabilir. Uygulamadan çıkarak durmaya zorlayın ve tekrar girin.

UC Browser v12.8.0.1120 (26 Haziran 2018 Güncellemesi) Modu ile Gelen Özellikler:
-
Türkçe dil eklendi. (Kendiliğinden Türkçe gelecektir.)
- Uygulama içeriğindeki bütün reklamlar kaldırıldı. Ayrıca checkadblock.ru sitesinde yapılan testte reklam engelleme oranı %100 çıkmaktadır. (Orjinalde bu oran düşüktür)
- Bütün reklam izinleri kaldırıldı.
- Arkaplanda çalışan özellikler kapatıldı.
- Tarayıcı kimliği değiştirildi. (Cihaz: Samsung S9+ Android 8, Tarayıcı: Chrome 67.0.3396.81)

UC Browser v12.5.5.1111 (16 Mayıs Güncellemesi) Modu ile Gelen Özellikler:
- Türkçe
dil eklendi. (Kendiliğinden Türkçe gelecektir.)
- Tarayıcı kimliği değiştirildi. (Chrome/66.0.3359.158) Tarayıcınızı güncelleyin diyen sitelerde artık sorun olmayacaktır.
- Youtube'den video indirme özelliği açıldı. ( Yüksek kalite indirmek için HD butonuna dokunun)
- Menülerden reklamları kaldırmak için reklam yaması uygulandı.

Türkçe Dil Ekleme Haricinde UC Browser v11.4.8.1012 Mod 1'de Yapılan Değişikler:
-
Sınırsız sekme açma özelliği eklendi.
- Eksik yerlerdeki çeviriler tamamlandı.
- Ana ekrandaki siteler ve haberlerin türkçe gelmesi sağlandı.
- Uygulama içi reklamlar kaldırıldı.
- Fast download butonu kaldırıldı.
- İmza doğrulama özelliği kapatıldı. Yani apk içinde değişiklik yapabilirsiniz ve orjinal değil uyarısı almazsınız.

Ana Ekranda gereksiz linkleri kaldırmak için en altta kartları yönet deyip bütün katagorileri kapatın.

UC Browser v11.4.8.1012 Mod 2 ile Gelen Özellikler:
-
Tarayıcı kimliği değiştirildi. (Chrome/66.0.3359.158, Cihaz: Android 8.0.0; SM-G965F) Böylece bazı sitelerde görünen tarayıcı güncelleyin uyarısı kaldırıldı.
- Dil dosyası güncellendi.

Görüşlerinizi ve önerilerinizi yorum olarak yazarsanız elimden geldiğince yardımcı olurum. Umarım beğenirsiniz.

UC BROWSER v12.8.0.1120 MOD

UC BROWSER v12.5.5.1111 MOD

UC BROWSER v11.4.8.1012 MOD 1

UC BROWSER v11.4.8.1012 MOD 2

• Beğen
kolombo28

kolombo28

Üye
Teşekkürler eline emeğine sağlık

• Beğen