UC Browser Ile MediaFire'den Dosya Indiremiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
UC Browser Ile MediaFire'den Dosya Indiremiyorum
Başlıkta Belirttiğim Gibi UC Browser Ile MediaFire'den Dosya Indiremiyorum 90 Mb lik Dosya 60 Kb Olarak Iniyor Açmaya Çalışınca Nokia Browserde Indirdiğim Sayfanın (Mediafire'nin Linki) Açılıyor. Bir Bilen Var Mı?

goktas19

goktas19

Üye
Başlıkta Belirttiğim Gibi UC Browser Ile MediaFire'den Dosya Indiremiyorum 90 Mb lik Dosya 60 Kb Olarak Iniyor Açmaya Çalışınca Nokia Browserde Indirdiğim Sayfanın (Mediafire'nin Linki) Açılıyor. Bir Bilen Var Mı?

Abes bir cevap olabilir ama OPERA'dan indirmeyi dene...

goktas19

goktas19

Üye

UC Browser Daha Kullanışlı Geliyor Bana Ama Bu Sorunu Çözemedim. :(

Indirdiğin dosyanın uzantısı ne? Mesela ben .srt dosyaları telefondan indiremiyorum yani indiriyorum ama senin dediğin gibi hata alıyorum mecburen bilgisayardan indiriyorum önerim sende bilgisayardan indir...

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Uzantı .rar Nokia Browserden Iniyor. Pcden Zaten Iniyor. Ama 1 Mb lik Bile Olsa Inmiyor 60 Kb Oluyor.

- - - Eklendi - - -

Uzantı .rar Nokia Browserden Iniyor. Pcden Zaten Iniyor. Ama 1 Mb lik Bile Olsa Inmiyor 60 Kb Oluyor.

goktas19

goktas19

Üye

- - - Eklendi - - -

Dosyadan olablirr

enesblt

enesblt

Üye
uc browser rar indirmez asla.mediafire da sorun yok

goktas19

goktas19

Üye
uc browser rar indirmez asla.mediafire da sorun yok
Opera da .srt indirmiyor... Bu türlerden dolayı kendi tarayıcı en iyi indirme bence telefonu kapat açsan bile tekrar oldugu yerden devam eder...

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Başka Sitelerden Rar Iniyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt