Uygulama UC Browser gibi kullanışlı ve basit tarayıcı önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

CR4X

CR4X

Üye
    Konu Sahibi
UC Browser gibi kullanışlı ve basit tarayıcı önerisi
Arkadaşlar bana UC Browser gibi hızlı, basit ve kullanışlı tarayıcı lazım. 3 gündür bakmadığım tarayıcı kalmadı ama UC Browser yerini tutacak bir tane bile bulamadım. Bütün önerilere açığım.

Özellikle aradığım şeyler;
- Reklam engelleme
- Sekmeler bölümünün UC Browser gibi liste halinde basit olması
- Tarayıcı ana sayfa bölümünün UC Browser gibi basit kullanışlı olması

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
opera
torch

• Beğen
Tepkiler: CR4X ve gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
Яндекс
Yandex

• Beğen
Tepkiler: CR4X ve Silinen Üye 2553318
bveo1990

bveo1990

Üye
Soul browser var aynı ucbrowser gibi hatta fazlası var ama sen ucbrowser. Alistigin için seni kesmez bu belkide

• Beğen
Tepkiler: sublieutenant, CR4X ve gonyalı
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yaani

• Beğen
Tepkiler: CR4X
AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Armorfly
OH Browser

• Beğen

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
OH Browser

• Beğen
CR4X

CR4X

Üye
    Konu Sahibi
Öneri için teşekkür ederim ancak hiç benlik bir tarayıcı değilmiş.
Mesaj birleştirildi:

Яндекс
Yandex
Öneri için teşekkür ederim ancak bunuda pek beğenmedim.
Mesaj birleştirildi:

Soul browser var aynı ucbrowser gibi hatta fazlası var ama sen ucbrowser. Alistigin için seni kesmez bu belkide
Öneri için teşekkür ederim, Soul browser gerçekten güzel bir alternatif olarak görünüyor, tek sevmediğim yanı sekmeler bölümü ama işime yarar.
Mesaj birleştirildi:

Öneri için teşekkür ederim
Mesaj birleştirildi:

Armorfly
OH Browser
Öneri için teşekkür ederim ama bunlarda aradığım sadece 1 özellik var.

Son düzenleme:

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
rica ederim usta

• Beğen
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Uc turbo malesef kapanıyor ve video indirme özelliği olan sağlam uc benzeri lazım teşekkürler

• Beğen
By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
Arkadaşlar bana UC Browser gibi hızlı, basit ve kullanışlı tarayıcı lazım. 3 gündür bakmadığım tarayıcı kalmadı ama UC Browser yerini tutacak bir tane bile bulamadım. Bütün önerilere açığım.

Özellikle aradığım şeyler;
- Reklam engelleme
- Sekmeler bölümünün UC Browser gibi liste halinde basit olması
- Tarayıcı ana sayfa bölümünün UC Browser gibi basit kullanışlı olması
Tavsiyem uc browserden şaşma Burdan bakabilirsin ama yok dersen Samsung browseri dene pişman olmassın

• Beğen

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
Samsung browser :oke:

• Beğen
CR4X

CR4X

Üye
    Konu Sahibi
Tavsiyem uc browserden şaşma Burdan bakabilirsin ama yok dersen Samsung browseri dene pişman olmassın

Uc Browser'dan bende şaşmak istemediğim için modlusuna baktım ancak sizin modladığınız sürümler bazı sitelerden indirme yapmıyor, youtube'da çözünürlük seçmek istediğimde donuyor, 720p video izlemek istiyorum youtube'da tarayıcı kapanıyor, bazen büyük boyutlu indirme yaparken bir anda bağlantı kesiliyor vs. gibi sorunlar gözledim o yüzden yeni bir arayışa girdim. Samsung Browser'i denedim ama çok ağır bir tarayıcı yinede öneri için teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
U browser da iyi

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
U browser deneyin :oke:

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
Uc Browser'dan bende şaşmak istemediğim için modlusuna baktım ancak sizin modladığınız sürümler bazı sitelerden indirme yapmıyor, youtube'da çözünürlük seçmek istediğimde donuyor, 720p video izlemek istiyorum youtube'da tarayıcı kapanıyor, bazen büyük boyutlu indirme yaparken bir anda bağlantı kesiliyor vs. gibi sorunlar gözledim o yüzden yeni bir arayışa girdim. Samsung Browser'i denedim ama çok ağır bir tarayıcı yinede öneri için teşekkür ederim.
Evet 13 4 sürumünde youtube den video indirmeyi aktif etmedim diğer sürümlerde de çıznürlük seçeneğini kapatıp 1080p yaptım bilginize

krt23

krt23

Üye
Soul browser ve Stargon browser İkisde uc browserden daha üstün yıllardır uc kullanan biri olarak söyluyorum

Son düzenleme:

tomcat3

Üye
Soul browser ve Strongest browser İkisde uc browserden daha üstün yıllardır uc kullanan biri olarak söyluyorum
soul browser şimdi deniyorum gayet güzel. translate özelliği güzel. hızı fena değil kullanışlı. video oynatma ve reklam engelleme konusundada başarılı. sadece türkçe yapamadım. modlu versiyonu indirdim ayrıca şuan için uc browser den iyi geldi bana

krt23

krt23

Üye
soul browser şimdi deniyorum gayet güzel. translate özelliği güzel. hızı fena değil kullanışlı. video oynatma ve reklam engelleme konusundada başarılı. sadece türkçe yapamadım. modlu versiyonu indirdim ayrıca şuan için uc browser den iyi geldi bana
Zaten Türkçe soul browser.Modlu oldugu için olmayabilir

Üst Alt