Üç Adam ve Cennet

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ism@il 54

ism@il 54

Üye
    Konu Sahibi
Üç Adam ve Cennet
Üç adam ölür ve cennete giderler. Sorgu meleği birincisine sorar, "Senicennete yollamadan önce sana bir sorum var: Karına karşı sadık oldunmu?" Adam yanıtlar; "Evet, asla bir başka kadına bakmadım." Sorgumeleği, "Şuradaki Rolls-Royce'u görüyor musun? O senindir. Cennetteykenkullanabilirsin.." Sorgu meleği ikinci adama da aynı soruyu sorar ve şucevabı alır; "Bir kez karımı aldattım ama bunu ona itiraf ettim. Benibağışladı ve mutlu yuvamızı kurtardık." Bunun üzerine sorgu meleği,"Şuradaki Mercedes'i görüyor musun? Cennetteyken onu kullanacaksın.."der ve üçüncü adama da sorar, "Karını hiç aldattın mı?" Adam yutkunurve şöyle der; "itiraf edeyim ki; bulduğum her kıza asıldım ve herfırsatta onlarla yattım, birçoğu ile beraber oldum. Üzgünüm." Sorgumeleği; "Ehh" der, "Ama temelde iyi bir adamsın. Şuradaki eski vosvos'ugörüyor musun? Cennette onu kullanacaksın." Bunun üzerine üç adamvedalaşır, arabalarına atlar ve kendi yollarına giderler. Birkaç haftasonra ikinci ve üçüncü adam birlikte gezerlerken barın önünde birinciadamın Rolls-Royce'unu görürler. Bara girdiklerinde adamın perişan birhalde, etrafındaki boş şişelerin arasında salya sümük oturduğunugörürler ve şaşırırlar. "Heyy! ne oldu sana?" der ikinci adam,"Cennettesin, altında bir Rolls-Royce var, hersey mükemmel ama sen niyebu haldesin?" "Bugün karımı gördüm!" der birinci adam. Diğerleri;"Aaaa! ne kadar güzel, peki derdin nedir?" diye sorarlar. Adam içiniçekerek konuşur, "Kaykay'la dolaşıyordu...":d::d::d:

• Beğen
Tepkiler: balyoz61 ve ebuş...
*-king-*

*-king-*

Üye
:kop2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...