Ubuntu 21.04 (Hirsute Hippo) Yayınlandı

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Ubuntu 21.04 (Hirsute Hippo) yayınlandı. Ubuntu 21.04 sürümü Gnome 3.38 masaüstü ortamı ve Linux Kernel 5.11 ile sunuluyor. Ubuntu 21.04 Ocak 2022'ye kadar 9 ay destek alacak. Ubuntu 21.04 ile gelen yeniliklere ve indirme bağlantısına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve veliahht
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt