Ubuntu 20.04 LTS (Focal Fossa) Yayın Takvimi


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Ubuntu 20.04 LTS sürümünün kod adı ve çıkış tarihi belli oldu. Ubuntu 20.04 iki yıl ara ile yayınlanan ve uzun dönem destek LTS sürümü olarak yayınlanacak.

Ubuntu 20.04 LTS Focal Fossa kod adı ile 23 Nisan 2020 tarihinde final sürümü yayınlanacak. 24 Ekim 2019 tarihinde geliştirilmeye başlanacak ve 2 Nisan 2020 tarihinde herkese açık beta sürüm yayınlanacak. Tüm takvime aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş ve PALA.
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt