TWRP Recovery Nasıl Yüklenir - Tüm Cihazlar - Rootlu/Rootsuz

Sponsorlu Bağlantılar

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
TWRP Recovery Nasıl Yüklenir - Tüm Cihazlar - Rootlu/Rootsuz
TWRP Rocovery özellikle dokunmatik desteği ile Clockworkmod Recovery (CWM) nin tahtını sallamaya devam ediyor.
Bu konuda TWRP nasıl yüklenir kısaca bunu anlatımını yapacağız.

Öncelikle Rootsuz cihazlar ile başlayalım.

1 İlk olarak siteden cihazını bulup TWRP img.tar uzantılı dosyanın en güncel sürümünü indirin
2 Telefonunuzu download moduna alın, (Ses kısma, ana ekran ve güç düğmelerine aynı anda bir süre basılı turun) Android simgesi gelince ses yükseltme düğmesine basın.
3 Bilgisayardan Odin uygulamasını açın (Alttaki eklentiden indirebilrisiniz)
4 ODIN uygulamasından AP butonuna tıklayarak indirdiğimiz tar uzantılı dosyayı seçin. “Re-Partition” işaretliyse kaldırın
5 Start butona basıp yüklemeyi yapın. Yükleme sonunda telefonunuz otomatik başlatılacaktır.

Rootlu cihazlar için

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

1 Öncelikle TWRP Menager'i Google Play üzerinden indirin

2 Cihazınızın internet bağlantısı açık olduğundan emin olun
3 Uygulamaya Root izinlerini verin
4 ''Backup'' sekmesinden yedekleme yapmanız önerilir
5 Şimdi ''Install TWRP'' sekmesine tıklayın, Açılan ekranda ''Install Recovery'' seçelim, Çıkan uyarılara Yes ile devam edelim. Sonrasında otomatik indirme başlayacak ve yükleme tamamlanacaktır.
6 ''Reboot Options'' sekmesinden ''Reboot to Recovery'' seçeneğini tıklayın
7 ''TWRP Recovery'' açılacak, cihazınızı yeniden başlatabilirsiniz.

TWRP Recovery ile cihazınıza yeni romları yüklemeye başlayabilirsiniz.

Ekli dosyalar

nesim_zn

Üye
odin her telefonda olmuyor ki sadece samsung telefonlarda iş yapar peki casper via m 1 de nasıl twrp yükleyeceğiz zaten recovery modu orjinal de var root atılmıyor bootloader kildidi açılmıyor var sa bir yardım edecek bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

06Nurettin

Üye
benim samsung p1000 tablet için twrp recovery yokmu zira linkteki listede yokta..

murat3702

murat3702

Üye
TWRP Recovery rootsuz (Samsung) telefona odinle yüklesek knox sayacı artırırmı? Denemediğim için soruyorum belki deneyen vardır.
Amaç rootlamak değil telefonu. Sadece twrp yüklemek. Zira backup alabilmek için tercihen kullanılan birşey.

Misafir - 110561

knox artar...

Üst Alt