Püf Noktası Twrp Marshmallow SD kart görmeme sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

AktivasyoneL

Üye
    Konu Sahibi
Twrp Marshmallow SD kart görmeme sorunu
beyler twrp yuku son versıyon. androıd 6.0 kullanıyorum 16 gb hafıza kartı var. hafıza kartını dahılı olarak ayarladım 6.0 ın ozellıgınden dolayı. neyse twrp ye gırdım ama sadece telefon hafızasını gosterıyor. hafıza kartını cıkarabılır oalrak ayarladığım zaman ıse normal oalrak twrp goruyor. bunu nasıl ayarları sureklı dahılı- cıkarabılır oalrak ayarlamak ıstemıyorum. var mı bunu yontemı.

fnldstntn

Üye
Senin de söylediğin gibi dahili oladarak ayarladığında o hafıza hartı ayrı olarak görünmez dahili olarak görünür... Aradaki boyut farklarını kontrol edersen farkı görürsün.

• Beğen
Tepkiler: AktivasyoneL

AktivasyoneL

Üye
    Konu Sahibi
dahılı oalrak 16 gb dan fazla gormesı fgerekırken dahılı 2 gb gorunutor sorunda o.
ama cıkarılabılır olarak ayarlayınca hafıza kartını sorunsuz goruyor. ben dahılı oalrak kullanmak ama hemde twrp gorsun ıstıyorum yoksa sureklı twrp den bısey yukleyecem zaman sureklı cıkarılabılır- dahılı yapmak ıstıemıyorum

AktivasyoneL

Üye
    Konu Sahibi
tel hafızasında 2 gb bos var. 16 gb da hafıza kartı bos. ben telden onu dahılı olarak ayarladım toplam 18 gb gorunmesı lazım twrpde demı. ama yıne gb gorunuyor. ama hafıza kartını cıkarılabılır oalrak ayarlayınca o zaman 16 gb ı goruyor. ben hem dahılı oalrak kullanmak hemde twrp gorun ıstıyorum

Üst Alt