Twoo – meet new people 4.0.3

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Yeni insanlarla tanışmanın yepyeni ve eğlenceli bir yolu olan Twoo – Meet New People adlı uygulamayı denediniz mi? Bu uygulama ile size yakın konumlarda bulunan insanlarla sohbet edip, yeni arkadaşlıklar kurabileceksiniz.

Ayrıca uygulamanın içinde yer alan çeşitli oyunları oynayarak eğlenceli vakit geçirmeniz de mümkün. O an görünür olmak istiyorsanız çevrimdışı özelliğini seçebiliyorsunuz.37 dil desteği bulunan bu uygulamanın içerisinde Türkçe’de yer alıyor.

 

Ekli dosyalar

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt