Twitter V.5.38.1 [HG Düzenleme]

Sponsorlu Bağlantılar

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Twitter V.5.38.1 [HG Düzenleme]

Yapılan Düzenlemeler:

* Yeni Türkçe dil eklendi [HG Türkçe]
* Türkçe ve İngilizce hariç diğer diller silindi
* Giriş resmi değiştirildi

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: By YusufEMRE ve tikiboys

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Teşekkürler

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
Elinize sağlık. kardeşim ben cihazıma ikinci bir resmi twitter uygulaması yüklemek istiyorum, bunun bir yolu var mı? sürüm farketmez.

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Elinize sağlık. kardeşim ben cihazıma ikinci bir resmi twitter uygulaması yüklemek istiyorum, bunun bir yolu var mı? sürüm farketmez.
Klonlanması gerek. Bunu anca uygulama yazanlar yapabilir. İnstagramın var ama şuan klonlu twitter hiç bir yerde yok.
Eklenti Son Sürüme Güncellendi

• Beğen
Tepkiler: tuareq ve By YusufEMRE
haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Eklenti Son Sürüme Güncellendi

Nudem-21

Üye
Hocam bunun arkaplanını siyah, yazıları da beyaz yapmanın bir yolu var mıdır? Gece gözü aşırı yoruyor.

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Hocam bunun arkaplanını siyah, yazıları da beyaz yapmanın bir yolu var mıdır? Gece gözü aşırı yoruyor.
Hiç denemedim. Arka plan resim değilse kodlarla oluşuyordur kesin. Hangi kod yazı tipini destekliyor bulmak baya zor olur. Onun için şuanlık sana Tweetingsi öneririm. Onda istediğin temayı da yapabiliyorsun

Nudem-21

Üye
Hiç denemedim. Arka plan resim değilse kodlarla oluşuyordur kesin. Hangi kod yazı tipini destekliyor bulmak baya zor olur. Onun için şuanlık sana Tweetingsi öneririm. Onda istediğin temayı da yapabiliyorsun

Eyvallah arkadaşım, çok teşekkür ederim. Bir de dediğin Tweetingsi kullanayım. Sağolasın.

Üst Alt