twitter telefon numarasıyla ilgili


Kavalcılı Köyün Faresi

Kavalcılı Köyün Faresi

Üye
    Konu Sahibi
twitter'ı telefon numarasız kullanan var mı? yani telefon numarasını kaydetmeden, doğrulamadan kullanan var mı? varsa bir şey sormak istiyorum. bu konu altına veya dm'ye yazabilir.
 
fatihmentes

fatihmentes

Üye
Öyle bir şey yok maalesef
 

Benzer Konular

Cevap
15
Görüntüleme
164
gonyalı
Cevap
5
Görüntüleme
93
MAERKEK
huzurkentli
Cevap
0
Görüntüleme
28
huzurkentli
enversezen
Cevap
15
Görüntüleme
173
Marshmallows
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt