Twitter Hizmetleri - (retweet-fav-takipçi-tweet ekleme)

Sponsorlu Bağlantılar

ceotwit

ceotwit

Üye
    Konu Sahibi
Twitter Hizmetleri - (retweet-fav-takipçi-tweet ekleme)
MAXICEP Ailesi ;
Bugünden itibaren uygun fiyatla, kaliteyi bir kampanyada birleştirerek ; günümüzün en etkili sosyal iletişim aracı olan Twitter'da hızla yükselmenizi sağlıyoruz.
**TWITTER şifrenizi istemiyoruz.Herhangi bir uygulamaya kayıtta etmiyoruz.Sadece kullanıcı adınızı vermeniz yeterlidir.
Siz de kimseyi takip etmeden ; takip edilmenin mutluluğunu yaşayın diye ;

KAMPANYA 1
NE ALIRSAN 7 TL

Not: Herhangi 2 paketi birlikte alan,ya da bir paketten tek seferde 2 adet alana 2 paket 14 TL' yerine 10 TL.
--------------------------------------------------------------------------

1000 ADET GERÇEK,AKTİF TÜRK TAKİPÇİ : 7 TL
1000 ADET RETWEET : 7 TL
1000 ADET FAV : 7 TL
100 ADET TWEET : 7 TL*

*100 adet tweet paketinde ; istediğiniz bir tweet'i sizin reklamınızı yaparak 100+ gerçek hesaptan attırıyoruz. Böylece istediğiniz konuda reklam, #hashtag, mention vb. şeyleri yüzlerce kişi sizin istediğiniz şekilde yazmış oluyor.Bir anda popüler olmanız işten bile değil.
-----------------------------------------------------------------------

KAMPANYA 2

EKSİLMEYEN TAKİPÇİ PAKETİ : 10 TL/7 GÜN*

*Bu kampanyamızda 7 gün boyunca hesabınıza her saat,her dakika takipçi eklenir.Organik bir şekilde tamamen Türk,gerçek ve aktif kullanıcılar hesabınızı takip ederler.Takipçi sayınız hızla artar ve kimseyi takip etmek zorunda olmazsınız. Günlük ortalama 600+ takipçi kazanırsınız.Bu sayı sistemimizin durumuna göre 1000'e kadar çıkmaktadır.

-------------------------------------------------------------------------------------------
ÖDEME SİSTEMİ : PAYPAL ** İŞ BANKASI ** KREDİ KARTI
-----------------------------------------------------

**Referans amaçlı olarak konu altına yorum yazacak ilk 3 kişiye, 100'adet deneme kredisi vereceğim. Kredileri RT-FAV ya da takipçi almak için kullanabilirsiniz.

İletişim : Maxicep PM
ya da daha güvenli bir iletişim için :
Whatsapp : 533-865-47-97

Son düzenleme:

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Merak ediyorum nasıl yapıyorsunuz anlamış değilim :D

busekaratay

Üye
Muthis!! Bu kampanyanizi gorunce hemen uye oldum.. Gercekten heyecanliyim denemek istiyorum...

Üst Alt