Twitter Hikaye özelliği Fleets Türkiye'de

Sponsorlu Bağlantılar

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Benzer platformlardaki gibi kullanılan Hikaye özelliği Twitter'in mobil uygulamasında üst kısmında görülüyor. Diğer kullanıcıların Hikayelerin göründüğü bu bölümdeki paylaşılan içerikler 24 saat sonra siliniyor.

Kullanıcılar Hikaye olarak yazı, resim, video ve paylaşımlarını koyabiliyor. Bu sayede oldukça renkli bir hale gelen Twitter'in bu yeni özelliği Türkiye'de de hızlı bir şekilde kullanılmaya başlandı.

Twitter'da Fleets yani Hikayeler nasıl kullanılıyor?

Mobil uygulamada ana sayfada üst kısımda Hikayelerin göründüğü bölümde en solda kamera işaretine basarak bu özelliği kullanmaya başlıyorsunuz. Buraya bastığınızda karşınıza Metin, Galeri, Yakala ve Video olmak üzere 4 farklı seçenek çıkıyor. Metin'de yazılı içerik paylaşılırken, Galeri'de ise telefonunuzdaki fotoğraf ve videoları paylaşabiliyorsunuz. Yakala'da Twitter kamerası ile fotoğraf ve video çekerken, Video modunda ise yine Twitter kamerası ile Video kayıt edebiliyorsunuz. Video modunda en fazla 30 saniye video kayıt edebileceğinizi belirtelim. Benzer durum Galeri'den paylaştığınız videolar için de geçerli. Yani Twitter Fleets menüsünde en fazla 30 saniyelik videolar paylaşabiliyorsunuz.
 


gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Twitır kullananlar fleets de kullanıyo mu ?
Şahsen ben kullanmadım daha
 

Kavalcılı Köyün Faresi

Üye
haber için teşekkürler. bu özelliği denemedim henüz.
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Kullanmıyorum :lac:
Mesaj birleştirildi:

Boykot İçin Silmiştim Öylede Kaldı Hesap Mesap Uçurdum
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt