Twit Atarak Suçluyu Çıkarmaya Çalışmışlar :D

Sponsorlu Bağlantılar

Rygebin

Rygebin

Üye
    Konu Sahibi
Twit Atarak Suçluyu Çıkarmaya Çalışmışlar :D
Bu haberi okuduğumda harbi teknoloji nereye gitmiş, vay arkadaş dedim. :ehe

Olay Amerika'nın Texas eyaletinde Frisco kasabasında gerçekleşiyor. Normal şartlarda suçlu nasıl yakalanır tahmin ediyoruz . Suçlunun evinin etrafı sarılır ve megafonla dikte edilrek çıkması söylenir . Çıkmassa SWAT ekibi evi basar. :D

Ama olay çok farklı. Suçlu Texas Frisco departmanına 'lanet olsun'' diyerek twiter üzerinden twit atıyor. Sağolsun oradaki görevli arkadaş ''sizinle konuşuyoruz, ''lütfen evden çıkın ve teslim olun'' diyerek karşı twit atar. Suçlu evden çoktan kaçtım diyerek cevap verir. Olayın sorası belli değil ama Frisco departmanın bu olaydan sonra takipçisi katlanarak yirmi bin kişiye ulaşmış .

Bu gizli kahramanı yürekten kutluyorum . Zaman geçtikçe, gerçekten teknoloji her ama her alana giriyor. :ehe :ehe
Olay Yeri

by-pegasus

Üye
Swattwit bu :ehe

Bide gecenlerde okudum
Türkiye'de trafik kurallarini ihlal edenler whatsapp uzerindende bulunuyormus
Mesela biri plakayi veya suc anini kameraya alip whatsapp tan trafik polislerine resim gonderiyormus :kop:
:ehe sosyal ağların yararlı tarafları

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli
Rygebin

Rygebin

Üye
    Konu Sahibi

Bide gecenlerde okudum
Mesela biri plakayi veya suc anini kameraya alip whatsapp tan trafik polislerine resim gonderiyormus :kop:
Daha neler görüceğiz bu başlangıç :ehe :ehe . :bud::bud:

• Beğen
Tepkiler: by-pegasus
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin

Bide gecenlerde okudum
Dediğiniz whatsapp ı bilmem ama bu şekilde bir hizmet bayadır faaliyette.

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye

Bide gecenlerde okudum
askeriyede de başka farklı amaçlarda kullanıyor :ehe iş olup bittikten sonra kalan "molozlar'':):) paylaşılıyo