Tweetings for Twitter v6.3.1

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Tweetings for Twitter, Android cihazlar için geliştirilmiş alternatif Twitter istemcisidir. Android 4.0 ve üzeri gerektirir.

Yenilikler:
+ Selected navigation item shows title highlighted in navigation drawer
- Pressing back button from widgets or notifications will now take you to last open app and not main screen
- Prevent panning on tweet map view to allow easier swipingİçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 
PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Paylaşım için teşekkürler yalnız birkaç sorum olacak.
1. Reklam tweeti atıyor mu ?
2.Takip etmediğimiz halde birilerine takip ediyor mu ?
Bu soruları sorma amacım diğer alternatif uygulamalarda yukarıdaki 2 sorunu çıkarmasıdır :)
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt