Tv ye dosya aktarma

Necoeren01

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar forumda yeniyim yanlış yere açmış olabilirim konuyu ama evde tv var smart değil içinde internette yok elimde e tab 5 tablet var mıuı 8 romlu ben bu tabletin içindeki dosyayı usb ile tv ye bağlayıp orda izlemek istiyorum yani ekran aktarma değil sadece tablet flash görevi görsün istiyorum ama bağladığımda çıkmıyor tv de ne yapabilirim?


Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 
arslan3332

arslan3332

Üye
O şekilde tv maalesef tableti görmez izlemek istediğin videoyu flash belleğe veya kart okuyucu ile beraber hafıza kartına atıp izleyebilirsin bunlar haricinde başka bir cihazı depolama cihazı olarak tv görmez
 
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Gelişmiş seçenekler , usb modunu bulup MTP yapın . Belki görür
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt