Tv Yayını nasıl kaydedilir ?

Sponsorlu Bağlantılar

Webmaster

Webmaster

Üye
    Konu Sahibi
Tv Yayını nasıl kaydedilir ?
Merhaba arkadaşlar Yakında benimle ilgili NTV de bir program çıkacak. ben o yayını bilgisayararıma kaydetmek istiyorum. herhangi bir programı varmı ? bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. saygılar.

• Beğen
Tepkiler: beyaznarin

yasininyeri

yasininyeri

Üye
hayırlı olsun ustam bunun için bir tv kartın y ada dijital tv kartın olması gerek yada
bilgisayardan izle bunu... sonra ekran yakalma programıyla kaydet :)

turemrega

Üye
Merhaba arkadaşlar Yakında benimle ilgili NTV de bir program çıkacak. ben o yayını bilgisayararıma kaydetmek istiyorum. herhangi bir programı varmı ? bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. saygılar.

arkadaşım elimde tam senin istedigin gibi bir program var. program online izlenen tv yi ses ve görüntü olarak asf uzantısında kaydediyor. kaydettigin görüntüyü winamp aracılıgıyla çok rahat ve kaliteli bir şekilde izleyebilirsin... istersen video dönüştürücülerle bunu istedigin formaya dönüştürebilirsin..

arkadaşlar internet tarayıcısından tv yayınını açmadan önce programı çalıştırın..
daha sonra tv yayınını açın..

program hem ses hemde görüntüyü çok kaliteli bir şekilde kaydetmektedir..

programı buradan indirebilirsiniz

upload.gen.tr/d.php/s6/p7ihm7cl/online_tv_kaydetme_******.rar.html

programın resimli açıklaması

upload.gen.tr/resim.php/s6/kl5yavgt/resimli_anlat__m.jpg.html

bu da programın videolu açıklaması

şifre: orhan

upload.gen.tr/d.php/s6/de88541z/wm_recorder_video.rar.html

link atma yetkim olmadıgı için kopyala yapıştır yaptım indirmek için kopyalayıp explorer çubuğuna yapıştırın.. ve başına www yazmayı unutmayın umarım olmuştur ve umarım yetkililer kızmaz...

tamamen kendi emegimdir.. umarım begenirsiniz.. kullanan arkadaşlar fikirlerini

belirtirlerse sevinirim...

• Beğen
Tepkiler: lugesyaa

chkdsk123

Üye
Teşekkürler "turemrega" Gerçekten işe yarar bilgiler.:oke:

beyaznarin

Üye
teşekkeürler:box

haltie

haltie

Üye
siprudan ntv vb yayını izleyip kaydetme olanağı sunuyor çok kolay ve güzel bir yöntem

Üst Alt