Telefon Tavsiyesi Tuş kilidi

Sponsorlu Bağlantılar

Onder91

Onder91

Üye
    Konu Sahibi
Tuş kilidi
Arkadaşlar telefonum Lumia 1320 telefonu bayadir kullanmıyorum cunku yan power tuşu ve ses kısma tuşu calismiyordu şimdi telefon bana lazım oldu ve kullanmam gerek ama tuş kilidini unuttum her yanlış girmeme süre dakikasını ikiye katlıyor ben bu tuş kilidini nasıl açarım araştırdım bir kaç programla rcovery tooll gibi format atmaya çalıştım ancak tuş kilidini acamami istiyor format atmıyor ne yapabilirim.

OzgurSMO

OzgurSMO

Üye
Merhaba
Microsoft un sitesinde aşağıda linkini verdiğim adreste yapılabilen bir çözüm önerisi var umarım yardımcı olur.

Telefonunu resetlemeden telefonuna erişme imkanın var :) Ben de Lumia 620 kullanıyorum ama bu önemli değil. Çünkü microsoft hesabına kayıtlı olan yani outlook hesabında cihazını (telefonunu ya da tabletini) kaydetmişsen bu cihazı kaybettiğinde konumunu bulmanı, telefonundaki verileri silme telefonunu sesi kısık olsa bile son ses çaldırıp kolayca bulmanı ayrıca cihazını kilitleyip yada şifresini değiştirip ustune bide ekranına uyarı mesajı yazıp gonderebilme imkanı sunuyor (bunların olabilmesi için sadece cihazın açık ve internete bağlı olması gerekiyor). Tüm bunları adresinden yapıyorsun. Yani ben de bi süre telefonumu kullanmadığımda şifremi unutmuştum daha sonra buraya girerek şifremi bilmediğim halde kendim şifre oluşturup girmeyi başardım.Şu şekilde açıklayayım cihazımı bul linkine tıklıyorsun(altı çizili şekilde gözüken) da sonra kilitle butonu var ona basıyorsun. Karşına küçük bir pencere açılıyor burda kendine göre bir şifre seçiyorsun ve diğer gereken bilgileri dolduruyorsun sonra tamam a tıkladıktan sonra en fazla 1 dk içinde işlem tamamlanıyor ve cihazına girebiliyosun.

• Beğen
Tepkiler: Onder91

Üst Alt