Turla Gel Cimbom

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Turla Gel Cimbom

Sarı-Kırmızılı temsilcimiz, Şampiyonlar Ligi'nde İstanbul'daki 1-1'in rövanşında Schalke ile karşılaşacak.

Galatasaray, son 10 yılın en önemli maçında bugün, Almanların köklü ekibi Schalke 04 ile Gelsenkirchen'deki Veltins Arena'da sahaya çıkacak. Hedef belli, Mavileri devirip Devler Ligi'nde çeyrek finale yükselmek. Bu dev karşılaşma saat 21:45'te başlayacak.

20 Şubat'ta İstanbul'da oynanan ilk maçta Burak Yılmaz ile öne geçen Sarı-Kırmızılılar, devrenin sonuna doğru Jermaine Jones'un golüne engel olamayınca tur Almanya'ya kalmıştı.

Zorlu maç öncesi ilk olarak Galatasaray cephesine Engin Baytar ve Johan Elmander sakatlıklarından dolayı kadroda bulunmuyor. Devre arasında yaptığı transferlerle sistem değişikliğine giden G.Saray'da Teknik Direktör Fatih Terim, Drogba, Sneijder ve Burak'tan oluşan 'vurucu tim'in ilk 11'de olacağını söyledi.

Schalke'de ise Dortmund karşısında sakatlanan Klaas-Jan Huntelaar ve cezası nedeniyle Jermaine Jones, temsilcimize karşı forma giyemeyecek. Schalke Teknik Direktörü Jens Keller'in, Huntelaar'ın yerine Teemu'yi oynatması bekleniyor. Madenciler'de, Yunan Kyriakos Papadopoulos de sakatlar listesinde.

G.SARAY ÇEYREK FİNAL'E NASIL ÇIKAR?

-G.Saray'ın Alman ekibine karşı alacağı her türlü beraberlik turu Sarı-Kırmızılılar'a getirecek.
-Maç 1-1 sonuçlanırsa uzayacak. 15'er dakikalık 2 devre sonunda iki takım da birbirine diş geçiremezse seri penaltı atışları çeyrek finale çıkacak ekibi belirleyecek.
-Karşılaşma 2-2 ve üstü beraberlikle sonuçlanırsa G.Saray, deplasmanda attığı goller sayesinde çeyrek finale adını yazdıracak.

Diğer tüm ihtimaller Alman ekibi Schalke'yi çeyrek finale çıkacak.

İŞTE GALATASARAY'IN SCHALKE KARŞISINDAKİ İLK 11'İ:

Muslera
Eboue
Semih
Dany
Riera
Hamit
Selçuk
Melo
Sneijder
Burak
Drogba

greenmile

greenmile

Üye
schalke en az 3 gol atar bu akşam

RainbowIN

RainbowIN

Üye
Bizim için TÜRKİYE için bastır CİMBOM

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
insaallah bizim

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Hamit Direkleri Aşarsa Bu Maç Bizim :ehe

Şaka bi yana inşallah alacağız bu maçı

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
haydi cimbom

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Umarım rahat bir şekilde turu geçeriz arkadaşlar. Parçalı ile sahadayız bu gece!

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
İster Fenerli ister Beşiktaşlı bugün herkesin Galatasaray'ı desteklemesi lazım. Galatasaraylı arkadaşım Plezen maçı için Fenerbahçe'ye dua ediyorsa bunu Fenerli de yapmalı.
Başarılar

• Beğen
Tepkiler: ANIL
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
İster Fenerli ister Beşiktaşlı bugün herkesin Galatasaray'ı desteklemesi lazım. Galatasaraylı arkadaşım Plezen maçı için Fenerbahçe'ye dua ediyorsa bunu Fenerli de yapmalı.
Başarılar

katılıyorum yüzde yüz taraftarlığın asıl amaçlarrından biride bu davranıştır

Kdr05

Kdr05

Üye
İlk yarı sonucu 1 - 2. Görüyoruz ki içimizde Schalke taraftarları da mevcut ama inşAllah onları sevindirmeyeceğiz ve turu atlayacağız.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Başarılar

Gsyi tutmak istiyorum ama iddaa :( :ehe

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
maçtan önce demiştim altta yorum var hamit direkleri aşarsa bu maç bizim diye aştı ama erken konuşmamak lazım maç baya heyacan kazandı :)

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi

• Beğen
Tepkiler: Kdr05
Kdr05

Kdr05

Üye
Turladı geliyor...

WaLLcoT

WaLLcoT

Üye
Ben dediydim hamit vuracak direkten girecek diye :d:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt