Faturasız Türktelekom selfy yeni sosyal paketleri


yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Selfy'li bu pakette sosyal medya için ek GB'larla buluşuyor!
Selfy’nin Sosyal 6 Paketi’nde 27 TL’ye 3GB internet ve 3GB’a ek Instagram, Facebook, Youtube ve Twitter’ın hepsinde geçerli 3GB internet, 750 dakika ve 500 SMS seni bekliyor!
Sosyal 6 4545 sms gönderebilirsiniz
Selfy’nin Sosyal 10 Paketi’nde 33 TL’ye 5GB internet ve 5GB’a ek Instagram, Facebook, Youtube ve Twitter’ın hepsinde geçerli 5GB internet, 750 dakika ve 500 SMS seni bekliyor!
Sosyal 10 4545 sms gönderebilirsiniz
Selfy’nin Sosyal 16 Paketi’nde 39 TL’ye 8GB internet ve 8GB’a ek Instagram, Facebook, Youtube ve Twitter’ın hepsinde geçerli 8GB internet, 750 dakika ve 500 SMS seni bekliyor!
Sosyal 16 4545 e sms gönderebilirsiniz
 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve Mesut Aktaş


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt