Türkiye'nin Önünü Tıkayacak Ne Gibi Sorunları Olabilir ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Türkiye'nin Önünü Tıkayacak Ne Gibi Sorunları Olabilir ?
Evet arkadaşlar...

Dört bir yanı cennet olan güzel ülkemizin kalkınmasını engelleyen ne gibi sorunları olabilir ?

Bu sorunları aşmamız için neler yapılması lazım?

Bu ülkenin birer vatandaşı olarak, bizim de söz hakkımız var değil mi?

Konuyu tartışma amaçlı açtım ve siyasi konuları (suyunu çıkarmadan) konuşabileceğiz.

Yorumlarınızı bekliyorum.

Pure Life

Pure Life

Üye
  1. politik sorunlar hıç girmeyelım.
  2. ekonomık sorunlar
  3. eğitime yapılan yetersiz harcama
  4. çevre kirliliği
Bu kadar geldi aklıma bence en önemlileri bunlar:oke: Tabi önem sırası kişiye göre değişiklik gösterir

Cynical

Cynical

Üye
Sorunları saymak uzun sürer ama hepsinin çözümü aynı. Herkes kendi işini yapacak ve iyi yapacak...

Odysseus

Odysseus

Üye
Herkes kendi işini yapacak ve iyi yapacak...

İşte çözüm bu. Öğrenci iyi bir öğrenci olacak, öğretmen çok iyi ders anlatacak, doktor severek şifa dağıtacak, fırıncı sabah keyifle ekmeğini pişirecek, inşaatçı malzemeden çalmayacak, en önemlisi siyasetçi bulunduğu mevkiyi meslek olarak görmeyecek, vatan hizmeti olarak görecek. İşte o zaman tüm dengeler değişir. Herşey yerine oturur.

aLone

aLone

Üye
bizde önyargı çok,düşünceler çok saygılı değiliz,biraz vurdumduymazız,birazdatoplum olarak birlik ve beraberlik içinde olmamız gerekiyor bencil olmamaız gerekiyo

bence bunları yıkarsak önümüzdeki engelleri aşarız kötü niyetli insanlar bile zarar veremez ülkemize

haltie

haltie

Üye
arkadaşlar teröre 400 milyar dolar harcamısız bu rakamım 4 de 1 i bile türkiyeye harcansa türkiyeyi uçuruyor hepsini harcasan sorun kalmıyor varın siz karar verin

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

Üye
Şu terör kapatır gıbıme gelıyo ıns. olmaz ama....

SucX

SucX

Üye
İlk aklıma gelen metrelerce uzayan trafik kuyrukları..
Her parası olan gidip araba alınca hasta olanda çok acil işi olanda yolda kalıyor halbuki toplu taşımalara dahada önem verilse pek fazla sıkıntı yaşamayız.Bunu birçok kişi bilmesine rağmen uygulamıyor ve yerimizde sayıyoruz
Örneğin böyle bir konuyu belirtsen bir ortamda üstünzekalı(!) adam geliyor bir tek benim yapmamla olsaydı ülkeyi kurtarırdım vs.. tarzı saçma bahaneler söylüyor.. be adam sen yapmazsan ben yapmazsam kim yapıcak biz insan ırkı sırf kendini düşünen canlılarız ne yazıkki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...