Türkiyedeki Cep Telefonu Sayısı Ne Kadar?


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
qirL1903

qirL1903

Üye
    Konu Sahibi
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Başkanı Tayfun Acarer, Türkiye'de 136 milyon cep telefonu olduğunu ve 66 milyon mobil abone bulunduğunu belirterek, her yıl 17 milyon telefon ithal edildiğini, bunun maddi değerininse 2 milyar dolar olduğunu açıkladı.
 
  • Beğen
Tepkiler: Kingmortall, xx_anqeL** ve jejep
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
ekmek peynir vaybe attığımız her adım sinyallerle dolu
 
Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
:aha:
 
backspace11

backspace11

Üye
Waaaaooooowwww
 
dufy85

dufy85

Üye
peynir ekmek bukadar satılmıyordur herelde. yılda 17 milyon nedemek yahu dünyadaki çoğu ülkenin nüfusundan kat kat fazla :D
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt