türkiyede herşey başka :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nazlican

Üye
    Konu Sahibi
türkiyede herşey başka :D
Dünyanın en pahalı cam markalarından biri bi şehrin otobüs durağını camdan yapıp içine fazlasıyla para koymuş. Bunu gören insanlar günlerce gecelerce yumrukla demirle camı kırıp parayı almaya çalışmış ama başarabilen olmamış. Aynı firma Türkiye'de bu uygulamayı yapmış, ilk gecede durağı söküp çalmışlar.

Tepkiler: achambo, technoshark ve Kingmortall
:d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d

Tepkiler: nazlican
biliyodum bunu dakikasında sökerler valla

__xXx__

Üye
demekki neymiş türkler çok zekiymiş

CABBAR

Üye
Ne kadar doğru bu haber bilmiyorum ama Türkiyede yaparlar

Öyle bir haber duymadım ben malesef ki.. Yani camı kırmaya çalışıldığını duydum ancak durak söküldüğünü Türkiye'de haberlerde bile duymadım.. Kaynak varmıdır ? :S

nazlican

Üye
    Konu Sahibi
Öyle bir haber duymadım ben malesef ki.. Yani camı kırmaya çalışıldığını duydum ancak durak söküldüğünü Türkiye'de haberlerde bile duymadım.. Kaynak varmıdır ? :S

kesin bi kaynak ve bilgi yok şuan elimizde ama olrda ulaşrsak bilgilendiririz sizide

gercek para koyacak degiller

achambo

Üye
adamlar türk milletinin zekasını öğrenmiş oldu
türkiyede işe yaramaz o

utanç verici bir duruma türklerin zekası deyip işin içinden çıkmayalım bundan 4 yıl önce ölü kadının altın dişlerini söken de yakın tarihte vefat eden neşet ertaşın evini soyanda türk bizim bırakın yaşayanlara ölülere bile saygımız yok acı ama gerçek.

osicik

Üye
hehehe bura Türkiye...
Yazmışya arabanın camına hırsız bey aracımızda teyp yoktur lütfen kapıları zorlamayınız... Sabah kalkıyor araba yok yanındaki duvarda bi yazı '' sen merak etme biz taktırırız''......

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Ağrı/Doğubayazıt'a gelin de görün kırılmamış oturaklı durak kalmışmı Yani bu haber doğru.

Üstadın evi soyulmamış yanlış haber olduğu açıklandı malesefki o altın dişleri çalanlar var bizim mahallede bile vardı mezarcıydı lakabı hatta bir ara hapisemi ne girdi ama çıkmıştı yine.

zombaka

Üye

alla alla o yumruklıyanlar da paralara bakmak ıçin yumruklamıyorlardı onların yaptığıda hırsızlık bunların yaptığıda farkını söylesene

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...