türkiyede herşey başka :D

• 9 Ekim 2012
  • 950 Okunma
  • 19 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Dünyanın en pahalı cam markalarından biri bi şehrin otobüs durağını camdan yapıp içine fazlasıyla para koymuş. Bunu gören insanlar günlerce gecelerce yumrukla demirle camı kırıp parayı almaya çalışmış ama başarabilen olmamış. Aynı firma Türkiye'de bu uygulamayı yapmış, ilk gecede durağı söküp çalmışlar.

< Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: nazlican
    achambo, technoshark ve Kingmortall bunu beğendi.
  2. :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d

nazlican bunu beğendi.
  3. biliyodum bunu :ehe dakikasında sökerler valla :hmmm

nazlican bunu beğendi.
  4. demekki neymiş türkler çok zekiymiş:p

nazlican bunu beğendi.
  5. Ne kadar doğru bu haber bilmiyorum ama Türkiyede yaparlar :)

nazlican bunu beğendi.
  6. bncede türkiyede yaparlar :)

- - - Eklendi - - -

affetmeyiz emmioğlu :)

Kingmortall bunu beğendi.
  7. Öyle bir haber duymadım ben malesef ki.. Yani camı kırmaya çalışıldığını duydum ancak durak söküldüğünü Türkiye'de haberlerde bile duymadım.. Kaynak varmıdır ? :S

8. kesin bi kaynak ve bilgi yok şuan elimizde ama olrda ulaşrsak bilgilendiririz sizide :)

9. aynen emmioğlu :ah

10. gercek para koyacak degiller

nazlican bunu beğendi.
  11. gerçek paraymış

12. Türklerin zekası

13. adamlar türk milletinin zekasını öğrenmiş oldu:):)
    türkiyede işe yaramaz o

14. utanç verici bir duruma türklerin zekası deyip işin içinden çıkmayalım bundan 4 yıl önce ölü kadının altın dişlerini söken de yakın tarihte vefat eden neşet ertaşın evini soyanda türk :( bizim bırakın yaşayanlara ölülere bile saygımız yok acı ama gerçek.

15. hehehe bura Türkiye...
    Yazmışya arabanın camına hırsız bey aracımızda teyp yoktur lütfen kapıları zorlamayınız... Sabah kalkıyor araba yok yanındaki duvarda bi yazı '' sen merak etme biz taktırırız''......:ehe

16. Welcome to Turkey :oley:

17. haha :kop2:

18. Ağrı/Doğubayazıt'a gelin de görün kırılmamış oturaklı durak kalmışmı :) Yani bu haber doğru.

nazlican bunu beğendi.
  19. Üstadın evi soyulmamış yanlış haber olduğu açıklandı malesefki o altın dişleri çalanlar var bizim mahallede bile vardı mezarcıydı lakabı hatta bir ara hapisemi ne girdi ama çıkmıştı yine.

20. alla alla o yumruklıyanlar da paralara bakmak ıçin yumruklamıyorlardı onların yaptığıda hırsızlık bunların yaptığıda farkını söylesene

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/09/2018 - 00:47