Türkiye vs Almanya

Sizce Türkiye Lmanya maçını kim alır ??

• Türkiye

Kullanılan: 0 0.0%
  • Almanya

• Berabere

• Almanya fark a

• Kullanılan toplam oy
    1
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
    Konu Sahibi
ewet yorumlar pls..

slayer

Üye
sorulurmu_???

şu küçük çocuk (nuri sahin mi ne) maçta oynasın yater almanya milli takımlarını seçen türk kanı taşıyan insanların kulağına küpe olur.. :P

slayer

Üye
Nuri Sahin gol attı süper yaa :bravo:
:oke:

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
A milli maç mı bu ?

slayer

Üye
evet kanal D 'de yayımlanıyor (hazırlık maçı -A milli-)
2-0 öndeyiz neredeyse bitti maç

ardaca

Üye
Originally posted by slayer@Oct 8 2005, 10:49 PM
Nuri Sahin gol attı süper yaa :bravo:
:oke:
[post=187107]Quoted post[/post]​
al benden de o kadar. babamla konuşuyoduk atar mı diye! hakkaten bu almanlara kapak oldu :D çocuğun sevinci görülmeye değerdi. gelecek çok parlak valla!

izzet

Üye
2-1 aldık maçı 17 yaşında ki çocuk için de ço iyi oldu

Haberci

Haberci

Üye
A Millileri ve Fatih hocayı tebrik ediyorum.Süper bir maçtı.Seyretmeye doyamadım. Böyle olsunlar mağlup olalım gam yemem valla. Artı Yunanistanın da mağlup olması çiftte sevinç yaşattırdı bize... ;;)

hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
ben zaten en başından beri türkiye nin yeneceğine inanıyordum ve de yunanistan ın yenileceğine nitekim öyle de oldu.... ;)

AntiTuk

Üye
waybee çocuk 17 yaşında a milli oluo bide gol atıo muhteşem bi yetenek ama keşke türk takımlarından birinde olsa :vur:

Caine

Caine

Üye
ben daha yeni maç bittikden sonra türkiyeye oy verdim hatta skoru sorsalar 2-1 derdim :DD çoook acayip tahmin yaparım çoook :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt