Türkiye vodafone vakfı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
alperen1313

alperen1313

Üye
    Konu Sahibi
Türkiye vodafone vakfı
Türkiye Vodafone Vakfı

Vodafone Global Vakfı, sosyal yatırım politikası gereği faaliyet gösterdiği her ülkede yerel bir vakıf kurmaktadır. Türkiye'de de toplumun ve çevrenin korunması, toplumsal refah düzeyinin artırılması ve sürdürülebilir kılınması , Türkiye'nin bilgi toplumuna dönüşmesi için Türkiye Vodafone Vakfını kurmuştur.
Sosyal yatırım politikamız gereği aşağıdaki öncelikleri belirlenmiştir:

1. Mobil telekomunikasyon teknolojisinin faydalarını olabildiğince kullanarak insanların topluma katılımlarını engelleyen faktörleri ortadan kaldırmak
2.Doğal çevreyi korumak
3. Lokal topluluklarla aramızdaki en güçlü bağı oluşturan çalışanlarımızın, içinde yaşadıkları topluma gönüllü hizmet vermelerine destek olmak

Türkiye Vodafone Vakfı, yukarıda belirtilen amaçlar doğrultusunda 2007 senesi içinde Türk Eğitim Vakfı ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı ile işbirliği yapmıştır.

Seçilen projeler, bilişim teknolojisinin etkin kullanımı ile eğitim sisteminin geliştirilmesine destek verebilecek, yaygın bir uygulama ile daha geniş kitlelere ulaşarak örnek olabilecek, özellikle dezavantajlı gençlerin kapasitelerinin yükseltilmesini sağlayabilecek ve bilgi teknolojileri sektöründeki kalifiye eleman açığını kapatarak istihdam yaratılmasına katkıda bulunacaktır.

Desteklediğimiz Projelerimiz

Öğretmene Destek Projesi

Projenin Genel Amacı
Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı Anadolu Öğretmen Liseleri'ndeki (AÖL)öğretmenlerin eğitilmesi yoluyla öğrencilerin hayattakarşılaşabilecekleri sorunlarla baş etme kapasitelerini artırmaktır.

Proje Hedefleri
- 160 AÖL öğretmenini Formatör Öğretmen olarak eğitmek,
- Formatör Öğretmenlerin okullarındaki diğer öğretmenleri eğitmelerini sağlamak,
- Eğitim alan tüm öğretmenler aracılığıyla 2007-2008 öğretim yılı içerisinde öğrencilerin projeler geliştirmelerini sağlamak.

Proje Süreci
I. Aşama; Formatör Eğitimleri
II. Aşama; Okullardaki Diğer Hedef Öğretmenlerin Eğitimleri
III. Aşama; Öğrencilerin Proje Çalışması
IV. Aşama; Değerlendirme Ve Raporlama

Dijital Uçurumun Kapatılması Projesi

Projenin Genel Amacı

Türkiye'de sosyo-ekonomik açıdan dezavantajlı konumda olan gençlerin özellikle genç kızların- bilgisayar kullanımı hakkında bilgi sahibi olmaları yoluyla kişisel gelişimlerinin desteklenmesi ve kapasitelerinin artırılması

Hedef Kitle
1.000.000 genç

Metodoloji
Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye' deki Yerel Gündem 21 Programı dahilinde kurulmuş olan yerel gençlik platformları işbirliği ile ECDL (European Computer Driving Licence) e-öğrenim modülleri ile gençlere ulaşacaktır.

Grup KS Stratejimiz

Şirketlerin paydaşlarıyla kurduğu işbirliği sadece ürün ve hizmetler çerçevesinde değil, aynı zamanda sosyal, etik ve çevre konularını da içermektedir.

İş performansımızdan doğrudan etkilenen müşterilerimiz, çalışanlarımız,yatırımcılar, tedarikçilerimiz, kamu kuruluşları ve sivil toplum örgütleri paydaşlarımız arasındadırlar.

Farklı fikirlere karşı açık, dürüst ve saygılı davranmanın iyi ilişkiler yürütmek için gerekli olduğuna inanıyoruz. Kendi paydaşlarımızı her zaman dinleyip onlarla fikir birliği içinde çalışmalarımızı yürütüyoruz.
Paydaşlarımızdan aldığımız geribildirimler KS önceliklerini belirlememize her zaman yardımcı olur. Amacımız; gerçekleşen her türlü projeyi gerek Vodafone gerekse paydaşlarımız için etkili ve faydalı hale getirmektir. Anlaşmaya varamadığımız ya da çözüm getiremediğimiz geribildirimleri de açıkça ve dürüstçe karşı tarafa iletmek bizim en değer verdiğimiz görevlerimiz arasındadır.

• Seç Konuş paketi ve avantajlarında kontör atış periyodu 60 sn 'dir.Fiyatlara KDV dahildir.Seç Konuş paketi ve avantajlarına 30 Eylül 2007 tarihine kadar abonelik kabul edilecektir.Seç Konuş paketini kullanan aboneler 7062 servisini arayarak veya 7062 'ye SMS atarak avantajları seçebilecek veya iptal edebileceklerdir. Avantaj ekleme ve iptali ile diğer sair işlemler hizmeti ve 444 0 542 üzerinden yapılabilecektir.
  • Seç Konuş paketi ve avantajlarında tüm yönlere yapılan aramalarda kontör atıs periyodu dakika bazlıdır (60 sn/kontör).
  • Avantajlar sadece Seç Konuş abonelik paketi ile birlikte kullanılabilir.Seç Konuş haricindeki mevcut faturalı ve ön ödemeli abonelikler bu avantajlardan faydalanamamaktadır.
  • Seç Konuş paketi ile tüm avantajlar aynı anda kullanılabilir.
  • Gece, Gündüz, Sabit Hat , Partner, Mobil Hat avantajlarına ilk abonelikte aylık avantaj ücreti ve kazanılan haklar abonelik tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak fatura edilir.
  • Sebeke içi ücretsiz görüşme avantajları sadece Vodafone aboneleri arasındaki aramalar için geçerli olup, yurtdışında veya KKTC'deRoaming halindeyken yapılan Vodafone'dan Vodafone'a aramalar hariçtir. Yurtdışı görüşmeler de dakika bazlıdır.
  • SMS avantajı sadece yurtiçine doğru gönderilen SMS'ler için geçerlidir.Özel servis SMS'leri ve aramaları dahil değildir - Vodafone' dan yurt dışına kısa mesaj gönderme ücreti, faturalı hatlarda mesaj başına %50 daha fazla ücretlendirilir.
  • Ay içinde kullanılmayan dakika ve SMS'ler bir sonraki aya devretmez.
  • Seç Konuş aboneleri avantajlardan, 'lar, 'lara uğrayarak; 444 0 542 ve 7062 SEÇ KONUS servisini arayarak veya 7062 ye SMS atarak, anında faydalanabilir.
  • Mevcut faturalı paketlerden Seç Konuş paketine geçişler abonenin fatura dönemi başlangıcı itibariyle başlar.
  • Seç Konuş abonelik paketi avantajlarının iptali yeni fatura dönemi başlangıcı ile devreye alınır.Abone avantaj haklarından yeni fatura dönemi başlangıcına kadar faydalanılır.
  • Bir kere başvurmanız durumunda, iptal talebi yapmadığınız ve Seç Konuş avantajları devam ettiği sürece her ay avantajlardan otomatik olarak faydalanırsınız.
  • Devir durumunda devir alan kişi yeni abone gibi işlem görür.
  • Yurtdışı görüşme dakika ve sair işlem ücretleri, diğer paketler ile aynıdır.
  • Görüşmelerde ücretlendirme çağrının başladığı saat esas alınarak yapılır.
  • Faks, data, Wap servisleri için telefon görüşme ücretine göre %30 indirim uygulanır.
  • Vodafone yayınladığı "abonelik paketleri ve avantajlarının geçerlilik tarihlerinde ve / veya ücretlendirmelerinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Aliquam dapibus justo ac diam elementum accumsan.

Nullam libero arcu, interdum et, condimentum vel, congue ac, ipsum. Sed feugiat.

• Vivamus luctus, ipsum a mattis fermentum, ipsum ipsum malesuada dui, quis varius pede ipsum eu velit. Sed ornare tincidunt nibh. Pellentesque convallis, augue et aliquam mollis, turpis risus dignissim tellus, nec sagittis nisl odio et lorem.
  • Sed ornare tincidunt nibh. Pellentesque convallis, augue et aliquam mollis, turpis risus dignissim tellus, nec sagittis nisl odio et lorem.
  • ed ac erat ac quam tincidunt blandit. Donec consequat ipsum vel ipsum. Aliquam dapibus justo ac diam elementum accumsan. Ut arcu. Fusce in enim. In congue.
  • Sed ornare tincidunt nibh. Pellentesque convallis, augue et aliquam mollis, turpis risus dignissim tellus, nec sagittis nisl odio et lorem.
Aliquam dapibus justo ac diam elementum accumsan.

Nullam libero arcu, interdum et, condimentum vel, congue ac, ipsum. Sed feugiat.

• Vivamus luctus, ipsum a mattis fermentum, ipsum ipsum malesuada dui, quis varius pede ipsum eu velit. Sed ornare tincidunt nibh. Pellentesque convallis, augue et aliquam mollis, turpis risus dignissim tellus, nec sagittis nisl odio et lorem.
  • ed ac erat ac quam tincidunt blandit. Donec consequat ipsum vel ipsum. Aliquam dapibus justo ac diam elementum accumsan. Ut arcu. Fusce in enim. In congue.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt