"Türkiye daha iyi yerlere gelecek"

Sponsorlu Bağlantılar

Akıncı

Akıncı

Üye
    Konu Sahibi
"Türkiye daha iyi yerlere gelecek"
[h=2]Barcelona'nın Arjantinli yıldız futbolcusu Lionel Messi, Türkiye'nin, 21 Haziran-13 Temmuz tarihlerinde ev sahipliği yapacağı FIFA 20 Yaş Altı Dünya Kupası ile organizasyon anlamında daha iyi yerlere geleceğini söyledi.[/h]

20 Yaş Altı Milli Takımı oyuncularından Sadık Çiftpınar, Türkiye'nin, 21 Haziran-13 Temmuz tarihlerinde ev sahipliği yapacağı FIFA 20 Yaş Altı Dünya Kupası organizasyonun tanıtım etkinlikleri kapsamında Arjantinli yıldız futbolcu Lionel Messi ile İspanya'da bir araya geldi.
Barcelona'nın La Liga'da sahasında karşılaştığı ve şampiyonluk kupasını alarak kutlama yaptığı Valladolid maçından sonra Sadık Çiftpınar'ı soyunma odasında ağırlayan Lionel Messi, genç oyuncuyla kısa bir sohbet gerçekleştirdi.
Görüşmede, "Messi" yazılı milli takım forması ve turnuvanın resmi maskotu "Kanki"nin maketinden oluşan hediyeleri kabul eden Lionel Messi, "Öncelikle tüm Türkiye'yi buradan selamlıyorum. Umuyorum ki, bu yaz Türkiye'de düzenlenecek FIFA 20 Yaş Altı Dünya Kupası harika bir şampiyona olacak. Türkiye, organizasyon anlamında, bu şampiyona sayesinde daha iyi yerlere gelecek. Ayrıca bu turnuvada genç yeteneklerin de önü açılmış olacak" ifadelerini kullandı.
Sadık Çiftpınar ise kazanılan şampiyonluk nedeniyle Lionel Messi'yi kutlayarak, "Burada olmak, Messi'yle tanışmak benim için çok büyük mutluluk ve gurur kaynağı. Messi, dünyada olduğu gibi Türkiye'de de birçok futbolcu adayının idolü olan bir isim. Şu an hayatım boyunca unutamayacağım sayılı anlardan birini yaşıyorum" diye konuştu.
Lionel Messi, 2005 yılında Arjantin forması altında şampiyonluk yaşadığı FIFA 20 Yaş Altı Dünya Kupası'nın hem en değerli hem de en golcü oyuncusu olmuştu.

• Beğen
Tepkiler: Joker

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
messi :yuru

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
nedense iyi yerlere geleceği konusunda şüphelerim var messsi :hmmm

Akıncı

Akıncı

Üye
    Konu Sahibi
benim hiç şüphem yok (çağrı kardeşim sen benim konulara yorum yapınca korkuyorum:ehe)

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
benim hiç şüphem yok (çağrı kardeşim sen benim konulara yorum yapınca korkuyorum:ehe)

mücahit bu ülkede büyük takımlar birbirleriyle iyi gecinmeyi sağladıkları zaman anca iyi yerlere gider türk futbolu aksi taktirde bu fifayla mifayla olacak iş değil bunlar gösteri işi :hmmm

Akıncı

Akıncı

Üye
    Konu Sahibi
bu tür turnuvalar tanıtım için iyidir profesyoneller işin içine girecekleri için düzelme olacak ha deyince olacak bir şey değil zaten

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
bu tür turnuvalar tanıtım için iyidir profesyoneller işin içine girecekleri için düzelme olacak ha deyince olacak bir şey değil zaten

bende bir anda olacak iş demiyorm mücahit iş büyük takımların yöneticilerinde bitiyor atıyorum sen turnuvayı yapıyorsun 1 ay veya daha sonra lig başlıyor ve derbi maçı oynanıyor yine istenmeyen olaylar eee nerde kaldı fifa tanıtım :hmmm

Akıncı

Akıncı

Üye
    Konu Sahibi
:spr o zaman tribünler kendilerine çeki düzen vermeli :hmmm

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Akıncı

Akıncı