Turkcell'Den Vodofone Geçiş Hakkında

• 20 Nisan 2011
  • 3852 Okunma
  • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Merhabalar Turkcell hattımı vodofone geçirmek istiyorum Vodofone internet paketleri çok uygun turkcelle göre.Sizde mantıklımı ?ve vodofone geçince neler veriyorlar ?Teşekkurler

Yazan: tulkas
  2. Vodafone internet paketi 8 tl karşılığında sınırsız olarak kullanabiliyorsun. Telefon görüşmesi olarak ilk 6 ay çok avantajlı tarifeler var tabi bütün operatörlerde de aynısı var. Önemli olan uzun vadede türkcell den çok daha avantajlı paketleri olması. Birde modem özelliği olan bir telefonun varsa bilgisayara bağlayarakta internet ihtiyacını çok ucuza karşılaya bilirsin.

3. Başka kimse birşey demicekmi.

4. Vodafone derim internet paketi çok uygun çünkü, aylık cep net yapıyorum 100 mb dolana kadar 8 mb ile bağlanıyorum ondan sonra hızı düşüyor ama olsun... :oke:

5. 5 yıl turkcell kullandım hiç bir avantajını görmedim sadece çekimi biraz daha iyiydi...şimdi 6 aydır vodafonelıyım çok mutluyum.....ve şimdide turkcel hep mesaj atıyo şöyle tarifemiz var böyle konuşturuyoruz...diye yemezler....isterse ucuz olsun ben vefalı insanım yinede geçmem...ucuz internet 80 krş 60dk yükleme şartı yok zaman sınırı yok ...2.5 ay sonra bile 80krş a 60 dk daha ne olsun...

6. Teşekkürler bilgi için

7. ben hep vodafone derim

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/09/2018 - 09:44