Turkcell'den Vodafone'ye geçiş için nedenler söylermisiniz

Sponsorlu Bağlantılar

ademg18

ademg18

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell'den Vodafone'ye geçiş için nedenler söylermisiniz
Merhaba arkadaşlar ben turkcell'den vodafone'ye geçmek istiyorum sizce iyi ediyormuyum ve geçiş için nedenler söyleyebilirmisiniz ?

H3LLBOY43

H3LLBOY43

Üye
Fiyat olarak uygun vodafone ama kalite açısından internet olsun sesli konuşma olsun turkcell den kötü. Ben Red7 ve Red business 3 tariflerini kullanıyorum Online oyun oynarken sürekli bağlantı sorunu yaşıyorum vınn var oda bilgisayarda aynı sorunları yaşatıyo bana bundan 2 ay önce vınn da turkcell di hatlarım da turkcell di gayet memnundum artık sorun bizim bölgeselmidir bilemem ama zannetmiyorum durum bu.

ademg18

ademg18

Üye
    Konu Sahibi
Fiyat olarak uygun vodafone ama kalite açısından internet olsun sesli konuşma olsun turkcell den kötü. Ben Red7 ve Red business 3 tariflerini kullanıyorum Online oyun oynarken sürekli bağlantı sorunu yaşıyorum vınn var oda bilgisayarda aynı sorunları yaşatıyo bana bundan 2 ay önce vınn da turkcell di hatlarım da turkcell di gayet memnundum artık sorun bizim bölgeselmidir bilemem ama zannetmiyorum durum bu.

Görüşlerin için çok teşekkür ederim H3LLBOY43 :)

hbwolf

Üye
bölgeden bölgeye değişir bu durum kayseri istanbul izmir tekirdağ'da sıkınıt yaşamadım

İbrahimakinci

İbrahimakinci

Üye
Turkcell den vodafona geçmek attan inip sıpaya binmektir. Ben defalarca operatör değiştirdim ve en son bu karara vardım. 3-5 lira için yok çekiyor-çekmiyor, kopuyor-kopmuyor sıkıntısına girmem artık. 5 tl fazla verir ay boyunca dertsiz kullanırım.

gutihaz1

gutihaz1

Üye
9 yıl vodafone kullandım ülkede gitmediğim il kalmadı ve çoğu merkeze uzak yerlerdi gerek konuşma gerek internet olarak hiç yarı yolda kalmadım sınırsız internet olsa yarın geçerim turkcelin hiç bir avantajı yok

Silinen Üye 325954

Silinen Üye 325954

Kapalı Hesap
bende vodafonu yaklaşık 1.5 yıldır kullanmaktayım herhangi bir sıkıntı olmadan kullanıyorum internet konuşma sms herşeyi mükemmel turkcellle bir fark göremedim turkcell de durupta fazla para ödemeye gerek yok.

İbrahimakinci

İbrahimakinci

Üye
Demekki bölgeye göre değişiyor. Siz kendi konumunuza göre karar verin. Ben zeytinburnu/yenidoğan mah. Evim ve işyerimde arka tarafa geçince avea ve vodafone kopuyor sadece turkcell sıkıntısız. Belki sizin günboyu kullanacağanız konumda avea/bimcell daha iyidir. Bence önce deneme yapın mutlaka yanınızdaki arkadaşların operatörleri değişik olanların hatları ile bi Speedtest yapın daha iyi olur.

• Beğen
Tepkiler: gutihaz1

brkbt

Üye
Bende Vodafone'a geçmeyi düşünüyorum. Geçen yaz Vodem internet kullanmıştım, hızından hizmetinden inanılmaz memnun kalmıştım. Şimdide hattımı taşıyacağım. İnanıyorum ki pişman olmayacağım. Kendime uygun tarife arıyorum. Öneriniz var mı tarife konusunda?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Attan İn Eşşeğe Bin derim Buna :D

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Ucuz ve spotify

trsword52

trsword52

Üye
Valla Turkcell de sürpriz fatura bar Vodafone da yok. En azından ne ödeyeceğini biliyorsun. Amcam Turkcell Platinum müşterisi sözde sabit fatura gelmesi lazım üstelik adam internet ve konuşma haklarını bitirmemiş sürekli aşırı fatura geliyor. Cevap aynı aşmışsınız!!!
Onun için paranla rezil olmak istemiyorsun Vodafone en iyisidir.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Ben gayet memnunum hiç sorun yok su an

SM-J500F ile uygulamasından gönderildi.

Üst Alt