Faturasız Turkcellden Bimcelle Geciyorum (Hala aktif olmadi)

Sponsorlu Bağlantılar

general4242

general4242

Üye
    Konu Sahibi
Turkcellden Bimcelle Geciyorum (Hala aktif olmadi)
Yillardir turkcell faturasiz kullaniyorum. Gnctrkcll , turkcell paketleri pahali oldugu icin bimcelle gecmeye karar verdim. Cunku mobil internet kullanmak istiyorum. Bimcellde 250 mb 5 tl. Simdi size sorcagim soru su :
Hat tasima islemini gecen cuma baslattik. Sim card elimde su anda ama daha aktif olmadi. Turkcell takili telefonda mesaj gelmesini bekliyorum. Bimcell acaba ne zaman aktif olur ? Bayrama girecez bugun arefe pzt den itibaren resmi tatil ilan edilmisdi 9 gun. Yani bu onumuzdeki pzt ye kadar resmi ve bayram tatili oldugu icin hattimin aktiflesme olasiligin olmadiginami isaret yoksa calisan elemanlar var mi bayramda hattimi aktiflestirebilecek ? Tesekkurker.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Büyük ihtimalle bayram sonrasına kalacağını düşünüyorum.

general4242

general4242

Üye
    Konu Sahibi
Pazartesi açılır inş.

ddnet

Üye
Yillardir turkcell faturasiz kullaniyorum. Gnctrkcll , turkcell paketleri pahali oldugu icin bimcelle gecmeye karar verdim. Cunku mobil internet kullanmak istiyorum. Bimcellde 250 mb 5 tl. Simdi size sorcagim soru su :
Hat tasima islemini gecen cuma baslattik. Sim card elimde su anda ama daha aktif olmadi. Turkcell takili telefonda mesaj gelmesini bekliyorum. Bimcell acaba ne zaman aktif olur ? Bayrama girecez bugun arefe pzt den itibaren resmi tatil ilan edilmisdi 9 gun. Yani bu onumuzdeki pzt ye kadar resmi ve bayram tatili oldugu icin hattimin aktiflesme olasiligin olmadiginami isaret yoksa calisan elemanlar var mi bayramda hattimi aktiflestirebilecek ? Tesekkurker.

Mağzadan mağzaya değişiyor.. Zira elemanların ilgisi vs standart bu konuda.. Bazısı formu iletmeyi falan unutuyor turk telekoma..

Ben İstanbul Bahçelievler'deyim. Bimcell'i 2.ci mağzada bulabildim. İyiki bulmuşum. Daha önceki bimcell deneyimim (1-2 yıl evvel falan) berbattı.. Ama 4.5g ve 3g'si de deyim yerindeyse akıyor şimdi... Safranboluya gittim. Yani bimcelli aldıktan sonra 1 kere şehir dışına çıktım. Sonuç süperdi.. Yer yer arkadaşımın turkcellinin çekmediği yerlerde bile çekti :)

(WM 10.14393.189) 640XL ile mTalk'tan gönderildi

Üst Alt