Turkcell'de Faturasız Hattınızdan Aylık Ne Kadar Harcama Yapıyorsunuz (konuşma,internet,sms)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell'de Faturasız Hattınızdan Aylık Ne Kadar Harcama Yapıyorsunuz (konuşma,internet,sms)
Arkadaşlar merak ettiğim bir şey var, Turkcell Faturasız hattınızdan aylık kaç tl'lik harcama yapıyorsunuz?

Internet, konuşma, sms dahil?

mesela ben bu ay (TARİFEM: GENÇ TARİFE)

hem cepten hemde pc'den kullanmak üzere 4GB internet paketi (39 TL)

her yöne 5 bin sms 100 MB Hediyesi var (12 TL)

arada bir parca tl attirip kisa konusmalar icin yaptigim harcamalari saymiyorum

toplamda doğru dürüst bir internet ve sms için 51 lira harcamışım

siz ne diyorsunuz bu konuda? sizce fazla mı?

dipnot: internet paketinden memnunum, aslında onu adsl olarak görüyorum, hemde cepten kullanıyorum işte fiyat biraz daha ucuz olsa fena olmazdı ama yapacak birşey yok.

mnstrdnc

mnstrdnc

Üye
Çok fazla ben senin dediklerini artı 500 dakkka konuşmayı 30 tl ye yapıyorum avea ile üstüne birde avea modemim var 5 gb 19 tl yine senden az yani ki teldekide 2gb tam somra hızı azalan sınırsız internet

ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
    Konu Sahibi
Çok fazla ben senin dediklerini artı 500 dakkka konuşmayı 30 tl ye yapıyorum avea ile üstüne birde avea modemim var 5 gb 19 tl yine senden az yani ki teldekide 2gb tam somra hızı azalan sınırsız internet

Dostum aveaya geçiş yapacaktım ama senin belirttiğin tarife faturalılar içinmiş, bende faturalıya geçişe sıcak bakmadığım için bu kararımdan vazgeçtim. Senin belirttiğin yeni nesil tarifelerden biri, keşke faturasız hatlara özelde yapsalardı ya. Of.

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Arkadaşım bende sana kullandığımı söyleyeyim Vodafone ÖzgürGenç tarifesindeyim yükleme şartı yok her yöne 10DK 50 krş
9TL 12.000 SMS yapıyorum Hafta sonları 2.000 DK geliyor (Vodafone içi)
9.5 TL ye 500MB internet paketi alıyorum Hafta içi akşam 9 dan sabah 9 a bedava geliyor (Vodafone içi)
Kendi kullanım alışkanlıklarıma uygun olduğundan bana çok avantajlı geliyor tabi kişiden kişiye değişen durumlar bunlar.

ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım bende sana kullandığımı söyleyeyim Vodafone ÖzgürGenç tarifesindeyim yükleme şartı yok her yöne 10DK 50 krş
9TL 12.000 SMS yapıyorum Hafta sonları 2.000 DK geliyor (Vodafone içi)
9.5 TL ye 500MB internet paketi alıyorum Hafta içi akşam 9 dan sabah 9 a bedava geliyor (Vodafone içi)
Kendi kullanım alışkanlıklarıma uygun olduğundan bana çok avantajlı geliyor tabi kişiden kişiye değişen durumlar bunlar.

şuan kullanmakta olduğum 4 gb internet paketim bitsin bende vodafone geçeceğim. özgür genç tarifesine geçicem

ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
    Konu Sahibi
güncel güncel..

cast_never

cast_never

Üye
ben genc plus tarifeliyim 19 tl 1gb net paketi yapiyorum , 20 tl heryone 1000 dakikalik konusma paketi yapiorum , 12 tl'de heryone 5000 sms yapiorum toplam aylik 51 tl denk geliyo ;-)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt