turkcell Whatsapp

Sponsorlu Bağlantılar

irememre

irememre

Üye
    Konu Sahibi
turkcell Whatsapp
arkadaşlar kız arkadaşımda turkcell kontur lu hat var ne kontur u ne tl si nde sms i var ama Whatsapp tan konuşabiliyor uz wireless de yok hiçbirşey yok nasıl olabilir bu bilen varmı

serkan410

serkan410

Üye
androidmi telefonu ??

irememre

irememre

Üye
    Konu Sahibi
hayır symbian

muhammedayvaz

muhammedayvaz

Üye
arkadaşlar kız arkadaşımda turkcell kontur lu hat var ne kontur u ne tl si nde sms i var ama Whatsapp tan konuşabiliyor uz wireless de yok hiçbirşey yok nasıl olabilir bu bilen varmı

whatsapp bütün platformlarda ve operatörlerde ücretsiz :oke:

muhammedayvaz

muhammedayvaz

Üye
ama internet paketi olduğunda internet paketinden yiyor o nasıl oluyor evet ücretsiz ama ilk bir sene kullanım ücretsiz

maalesef öyle.facebook paketi alırsın girerken yine kuruşların gider.ücretsiz olan servisleri hattında hiç tl yokken kullanırsın ama tl olduğunda tl düşer whatsapp vs.internet paketinde de aynı durum.

irememre

irememre

Üye
    Konu Sahibi

maalesef öyle.facebook paketi alırsın girerken yine kuruşların gider.ücretsiz olan servisleri hattında hiç tl yokken kullanırsın ama tl olduğunda tl düşer whatsapp vs.internet paketinde de aynı durum.

anladım yani internet paketi olduğunda int paketinden yiyor olmadığında ise bedava kullanıyosun doğru mudur bide faturalı hat kullansak fatura ya yansıtılırmı paket olmayınca aşımsız paketlerde

muhammedayvaz

muhammedayvaz

Üye
anladım yani internet paketi olduğunda int paketinden yiyor olmadığında ise bedava kullanıyosun doğru mudur bide faturalı hat kullansak fatura ya yansıtılırmı paket olmayınca aşımsız paketlerde

aynen öyle.internet paketin olmazsa faturaya yansıyabilir.limit dolduğunda hattın internete kapanır.

esra.ardc

Üye

ücretsiz dıyorsunzda whatsapp guncellenırken bıle kontrmde gıdıyo eger sureklı boyle olucaksa telfnmdan sılıcem programı

whatsapp bütün platformlarda ve operatörlerde ücretsiz :oke:
[/QUOTE]

seckinkoybasi

Üye
internet paketi yokken gıcık ediyor insanı whatapp. tl gidiyor, program hep açık kalıyor falan :) internet paketi yap en güzeli. en azından 100mb, rahat et :oke:

Anil-D

Anil-D

Üye
bende gitmiyor

kubra046

Üye
bende bir şey sormak istiyorum. bı ay once htc explorer aldım. whatsapp yukledım. su ana kadar ucretsız kullandım yanı ınternet baglantısı ya da ınternet paketı olmadan. bugun oyle olmadı ınternet ıstedı. benım bıldığım androıdde bır yıl ucretsızdı. programı kaldırıp tekrar yuklesem bır sey degısır mı ya da nasıl degısır ya da artık ınternet mı gerektırır

serverfun912

serverfun912

Üye
Arkadaşlar hala kullanan var mı en son yılbaşında ücretsiz yolluyordu şimdi yollamıyor.​

alisait07

alisait07

Üye
Turkcell whatsapp 1 yil felan bedavaydi herhalde bizim arkadasta bana gostermisti internetsiz atiliyo diye oldu gittim eve indirdim wifiyi kapadim gitmedi

d.boyy

d.boyy

Üye
ben uzun zamandır whatsap kullanıyorum hıcde ınternet paketım yokken falan kullanamadım nasıl oluyo bu ınternetsız kullanım anlatabılırmısınız

pampilo

Üye
Internet yoksa whatsapp dan haberlesmek de yok. İnternetle calisir whatsapp